zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 5

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 53.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.02m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 2 z 7 · 53.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

638 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 033 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.02m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 98.81m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 98.81m2

Stare Miasto, ul. M. Zyblikiewicza 4 pokoje· piętro: 4 z 5 · 98.81 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 723 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 98.81m2
M. Zyblikiewicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 54.00m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 944 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 54.00m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 43.70m2

Nowa Huta, ul. Krakowiaków 3 pokoje· piętro: 10 z 11 · 43.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

524 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 43.70m2
Krakowiaków
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.90m2

Czyżyny, ul. Dywizjonu 303 4 pokoje· piętro: 2 z 11 · 72.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.90m2
Dywizjonu 303
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 123.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 123.10m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 5 pokoi· piętro: 1 z 2 · 123.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 023 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 123.10m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.86m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 53.86m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 53.86 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

859 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.86m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2M1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.14m2

Czyżyny, ul. K. I. Gałczyńskiego 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 67.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 170 413 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 432 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.14m2
K. I. Gałczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 80.28m2

Czyżyny, ul. K. I. Gałczyńskiego 5 pokoi· piętro: 2 z 3 · 80.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 653 350 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.28m2
K. I. Gałczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.64m2

Podgórze Duchackie/Kurdwanów, ul. Kordiana 3 pokoje· piętro: 4 z 6 · 51.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.64m2
Kordiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 80.28m2

Czyżyny, ul. K. I. Gałczyńskiego 5 pokoi· piętro: 1 z 3 · 80.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 411 460 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 582 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 80.28m2
K. I. Gałczyńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 36.60m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 36.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.60m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 108.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 108.00m2

Prądnik Biały, ul. Władysława Łokietka 4 pokoje· piętro: 1 z 2 · 108.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 108.00m2
Władysława Łokietka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 56.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. ks. I. Stoszki 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

834 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 56.00m2
ks. I. Stoszki
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.30m2

Dębniki, ul. Słomiana 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.30m2
Słomiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Dębniki, ul. Praska 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

638 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2
Praska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 59.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 59.50m2

Prądnik Biały, ul. H. Pachońskiego 3 pokoje· piętro: 6 z 10 · 59.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 622 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 59.50m2
H. Pachońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.53m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Zdunów 2 pokoje· piętro: 6 z 7 · 47.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.53m2
Zdunów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 98.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 98.00m2

Grzegórzki 4 pokoje· piętro: 1 · 98.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 136 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 98.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 84.95m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 84.95m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Nadwiślańska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 84.95 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 84.95m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 49.00m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Skawińska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 025 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 918 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 49.00m2
Skawińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M5LzAxYjhjOWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Nowa Huta, ul. Hutnicze 2 pokoje· piętro: parter z 3 · 51.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 294 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Hutnicze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Czyżyny, al. Pokoju 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 70.00m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 93.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 93.76m2

Podgórze/Płaszów, ul. Myśliwska 3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 93.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 532 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 93.76m2
Myśliwska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjdmXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy