zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 6

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 52.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.40m2

Prądnik Czerwony, ul. Lublańska 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 52.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.40m2
Lublańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 68.00m2

Bronowice/Mydlniki, ul. E. Godlewskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 956 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 68.00m2
E. Godlewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 70.00m2

Bronowice, ul. W. E. Radzikowskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 70.00m2
W. E. Radzikowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 76.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 76.21m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Armii Krajowej 3 pokoje· piętro: 7 z 7 · 76.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 090 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 76.21m2
Armii Krajowej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.41m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie, ul. C. Norwida 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 42.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 733 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 42.41m2
C. Norwida
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.87m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.87m2

Czyżyny, al. Pokoju 2 pokoje· piętro: parter z 5 · 32.87 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

654 113 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 32.87m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliM2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 37.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.90m2

Czyżyny, al. Pokoju 2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 37.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

792 110 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 37.90m2
Pokoju
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliM2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 87.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 87.90m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 1 · 87.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 87.90m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 30.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 30.13m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 1 · 30.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 30.13m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YWI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 35.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 35.00m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: parter · 35.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 35.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 31.00m2

Podgórze, ul. M. Konopnickiej 1 pokoje· piętro: parter z 7 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 31.00m2
M. Konopnickiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Stare Miasto/Piasek, ul. Łobzowska 0 pokoje· piętro: parter z 4 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Łobzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 57.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 57.00m2

Mistrzejowice, ul. Złotego Wieku 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 57.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 57.00m2
Złotego Wieku
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 48.50m2

Prądnik Biały, ul. J. Chełmońskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 48.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.50m2
J. Chełmońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Dębniki, ul. Słomiana 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

732 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 574 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Słomiana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.00m2

Podgórze/Płaszów, ul. ks. W. Turka 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.00m2
ks. W. Turka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 67.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 67.27m2

Stare Miasto/Kazimierz, ul. Józefa 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 67.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 609 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 67.27m2
Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 105.22m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 105.22m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Podskale 4 pokoje· piętro: 2 z 3 · 105.22 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 533 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 105.22m2
Podskale
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 32.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 32.80m2

Grzegórzki 1 pokoje· piętro: parter · 32.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

627 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 116 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 32.80m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 51.50m2

Prądnik Biały 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 51.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

659 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 51.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.62m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień, ul. Czeczów 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 62.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

948 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 139 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.62m2
Czeczów
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Celna 3 pokoje· piętro: parter z 1 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Celna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTc5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 72.70m2

Podgórze/Rybitwy, ul. F. Wrobela 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 72.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

945 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.70m2
F. Wrobela
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.06m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.06m2

Podgórze/Rybitwy, ul. F. Wrobela 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.06 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

845 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.06m2
F. Wrobela
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy