zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż M. Kraków, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków

Sortuj:
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 63.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

809 876 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 63.82m2
Bieżanowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5OTIuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Bieżanowska 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 70.02 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

888 554 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 70.02m2
Bieżanowska
Kraków,
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 121.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 121.35m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI3MjkuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 · 146.53 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Nowe mieszkanie Kraków 146.53m2
Podłącze
Kraków,
Mieszkanie Kraków 37.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 37.80m2

Krowodrza, ul. Lubelska 0 pokoje· piętro: 1 z 4 · 37.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 37.80m2
Lubelska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 69.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 69.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Czerwonego Prądnika 3 pokoje· piętro: parter z 6 · 69.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 69.00m2
Czerwonego Prądnika
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDRkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 188.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 188.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 z 2 · 188.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

3 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 188.00m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.30m2

Dębniki, ul. Rozdroże 1 pokoje· piętro: 2 z 10 · 34.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 764 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.30m2
Rozdroże
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 61.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 61.32m2

Czyżyny, ul. 2 Pułku Lotniczego 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 61.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 514 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 61.32m2
2 Pułku Lotniczego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.32m2

Podgórze 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 62.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

985 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 806 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 34.84m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 34.84m2

Bieżanów-Prokocim 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 34.84 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 462 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 34.84m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzQ5XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 42.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 42.10m2

Wzgórza Krzesławickie/Kantorowice, ul. Niebyła 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 42.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

9.99

526 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 494 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 42.10m2
Niebyła
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Prądnik Biały, ul. H. Pachońskiego 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 38.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

642 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 895 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
H. Pachońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 44.00m2

Prądnik Biały/Krowodrza Górka, ul. J. Wybickiego 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 44.00m2
J. Wybickiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 62.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 62.49m2

Bieżanów-Prokocim/Złocień, ul. Złocieniowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 62.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 362 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 62.49m2
Złocieniowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 2 pokoje· piętro: 2 z 10 · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.00m2
Dobrego Pasterza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.03m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 47.03m2

Nowa Huta, ul. Centrum A 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.03 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.03m2
Centrum A
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 63.26m2

Mistrzejowice, ul. Oświecenia 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 63.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 567 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 63.26m2
Oświecenia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 52.00m2

Prądnik Czerwony, al. 29 Listopada 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 52.00m2
29 Listopada
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 46.40m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie, ul. Borkowska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 46.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 772 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 46.40m2
Borkowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 23.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 23.10m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. Widok 1 pokoje· piętro: 9 z 10 · 23.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 273 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 23.10m2
Widok
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.76m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 40.76m2

Nowa Huta, ul. Stalowe 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 40.76 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.76m2
Stalowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 45.42m2

Bieńczyce, ul. J. Strusia 3 pokoje· piętro: 3 z 10 · 45.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.42m2
J. Strusia
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 55.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kraków 55.70m2

Podgórze Duchackie, ul. Podedworze 3 pokoje· piętro: 7 z 10 · 55.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kraków

brak oceny

728 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 070 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 55.70m2
Podedworze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy