zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 33.00m2

1 pokoje· piętro: 2 z 5 · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 33.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzBmLzAxYjQwZmM3XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 71.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 71.19m2

Fabryczna/Marszowice 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 71.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

866 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 172 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 71.19m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 92.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 92.00m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 92.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 576 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 92.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2

Fabryczna, ul. Maślicka 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

273 364 złdo schowka5 200 zł / m2 do schowka
100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

699 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 581 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 48.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzUzLzAxYjg1MzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 66.23m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 66.23m2

Fabryczna/Stabłowice 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 66.23 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 66.23m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bierutów 83.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bierutów 83.00m2

ul. J. Słowackiego 5 pokoi· piętro: 2 · 83.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bierutów

brak oceny

238 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 867 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Bierutów 83.00m2
J. Słowackiego
Bierutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 60.00m2

Fabryczna/Oporów, ul. Wiejska 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 60.00m2
Wiejska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.62m2

2 pokoje· piętro: 4 z 3 · 46.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 46.62m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzI2LzAxYjgyNjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lisowice 110.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lisowice 110.32m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 110.32 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lisowice

9.99

714 668 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 478 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lisowice 110.32m2

Lisowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E3LzAxYjhhNzFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lisowice 110.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lisowice 110.32m2

9.99

703 104 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lisowice 110.32m2

Lisowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E3LzAxYjhhNzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lisowice 110.32m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lisowice 110.32m2

9.99

684 159 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 202 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lisowice 110.32m2

Lisowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E3LzAxYjhhNzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 53.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 53.46m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 53.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 53.46m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 58.10m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 58.10m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 58.10 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 802 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 58.10m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzI2LzAxYjcyNmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Lubawka 43.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Lubawka 43.40m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 43.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Lubawka

9.99

395 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 101 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Lubawka 43.40m2

Lubawka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzZjLzAxYjg2YzZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 60.00m2

Stary Zdrój 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 60.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzg0LzAxYjg4NDkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 40.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

9.99

289 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 238 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Wałbrzych 40.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 42.00m2

Nowe Miasto 2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

brak oceny

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 476 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wałbrzych 42.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 93.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 93.00m2

Krzyki 4 pokoje· piętro: 4 · 93.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 93.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Q0LzAxYjlkNDFhXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wałbrzych 26.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wałbrzych 26.00m2

Piaskowa Góra 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 26.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wałbrzych

brak oceny

169 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wałbrzych 26.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 45.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 45.70m2

2 pokojeparter z 4 · 45.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 394 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 45.70m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE4LzAxYmExOGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 68.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 68.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 3 · 68.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 529 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 68.00m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 57.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 57.80m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 57.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 57.80m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y2LzAxYjlmNmQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 79.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 79.40m2

4 pokoje· piętro: parter z 1 · 79.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 544 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Legnica 79.40m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy