zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gryficki, - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Mieszkanie Rewal 40.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rewal 40.75m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 40.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 030 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Rewal 40.75m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 40.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 40.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 44.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 44.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 682 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 44.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 44.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 44.00m2

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 682 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 44.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 95.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 95.00m2

ul. J. Słowackiego 3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 95.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 789 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 95.00m2
J. Słowackiego
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 48.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 48.00m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 48.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

309 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 48.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 57.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 57.77m2

ul. Zagórska 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 57.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 530 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 57.77m2
Zagórska
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 124.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 124.00m2

5 pokoi· piętro: parter z 1 · 124.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 124.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 130.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 130.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 130.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 130.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogorzelica 43.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogorzelica 43.58m2

ul. Morska 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 43.58 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

845 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 390 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Pogorzelica 43.58m2
Morska
Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogorzelica 43.58m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogorzelica 43.58m2

brak oceny

845 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 390 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Pogorzelica 43.58m2
Morska
Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 106.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 106.74m2

4 pokoje· piętro: 2 z 2 · 106.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 684 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 106.74m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 63.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 1 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

397 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 302 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 63.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Niechorze 58.25m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Niechorze 58.25m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 58.25 m2 Mieszkanie na sprzedaż Niechorze

brak oceny

762 493 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 090 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Nowe mieszkanie Niechorze 58.25m2

Niechorze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 34.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 559 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 34.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 34.00m2

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 559 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 34.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rewal 53.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rewal 53.00m2

ul. Klifowa 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 53.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rewal

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Rewal 53.00m2
Klifowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rewal 56.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rewal 56.00m2

ul. Klifowa 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 56.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rewal

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 482 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Rewal 56.00m2
Klifowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 112.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 112.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 112.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 911 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 112.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 71.07m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 71.07m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 71.07 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 71.07m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 39.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 39.65m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 39.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

912 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 001 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 39.65m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rogowo 31.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rogowo 31.92m2

1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 31.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rogowo

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Rogowo 31.92m2

Rogowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 31.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 5 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

521 390 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 819 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 31.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 76.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 76.39m2

3 pokoje· piętro: 6 z 8 · 76.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

1 920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 134 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 76.39m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy