zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gryficki, - Strona 3

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Mieszkanie Gryfice 61.12m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 61.12m2

ul. Starogrodzka 2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 61.12 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 61.12m2
Starogrodzka
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrzeżyno 34.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrzeżyno 34.75m2

2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 34.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 856 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Mrzeżyno 34.75m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrzeżyno 32.91m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrzeżyno 32.91m2

2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 32.91 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 063 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Mrzeżyno 32.91m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Y0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 160.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 160.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 1 · 160.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 160.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2U2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogorzelica 47.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogorzelica 47.98m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 47.98 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

888 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 508 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pogorzelica 47.98m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2UwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogorzelica 80.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogorzelica 80.92m2

3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 80.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

1 483 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 335 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pogorzelica 80.92m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2RmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rewal 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rewal 70.00m2

ul. Polna 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rewal

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Rewal 70.00m2
Polna
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Q1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 36.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 36.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 36.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

559 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 36.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2QwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogorzelica 47.98m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogorzelica 47.98m2

brak oceny

888 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 508 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pogorzelica 47.98m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2I1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogorzelica 80.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogorzelica 80.92m2

brak oceny

1 483 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 335 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pogorzelica 80.92m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2I0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rewal 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rewal 34.00m2

ul. Saperska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

46 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Rewal 34.00m2
Saperska
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Mrzeżyno 46.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Mrzeżyno 46.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 46.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

485 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Mrzeżyno 46.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pogorzelica 33.49m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pogorzelica 33.49m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 33.49 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 781 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Pogorzelica 33.49m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy