zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gryficki, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Mieszkanie Gryfice 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 42.00m2

ul. Wojska Polskiego 1 pokoje· piętro: 2 z 2 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 42.00m2
Wojska Polskiego
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Brojce 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Brojce 49.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Brojce

brak oceny

99 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 020 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Brojce 49.00m2

Brojce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 62.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 210 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 62.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 22.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 22.00m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 22.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 22.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2

ul. Słoneczna 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 019 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2
Słoneczna
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 121.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 121.00m2

ul. Bracka 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 121.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 121.00m2
Bracka
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 712 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 52.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 58.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 517 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 58.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 58.00m2

ul. Akacjowa 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

355 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 58.00m2
Akacjowa
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 60.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 60.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 60.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

228 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 60.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 59.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 4 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 763 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 59.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 60.00m2

ul. Wojska Polskiego 2 pokoje· piętro: parter z 2 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 60.00m2
Wojska Polskiego
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Niechorze 48.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Niechorze 48.33m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 48.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Niechorze

brak oceny

685 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 173 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Niechorze 48.33m2

Niechorze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzebiatów 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzebiatów 58.00m2

3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 879 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzebiatów 58.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rewal 32.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rewal 32.46m2

ul. Klifowa 1 pokoje· piętro: parter z 2 · 32.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rewal

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 325 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Rewal 32.46m2
Klifowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Płoty 29.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Płoty 29.50m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 29.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Płoty

brak oceny

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 712 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Płoty 29.50m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 62.00m2

brak oceny

206 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 62.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 58.97m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 58.97m2

ul. Starogrodzka 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 58.97 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 58.97m2
Starogrodzka
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Trzęsacz 77.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Trzęsacz 77.90m2

4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 77.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Trzęsacz

brak oceny

249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Trzęsacz 77.90m2

Trzęsacz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gryfice 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gryfice 55.00m2

ul. J. Dąbskiego 4 pokoje· piętro: 3 z 4 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gryfice

brak oceny

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Gryfice 55.00m2
J. Dąbskiego
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Cerkwica 67.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Cerkwica 67.90m2

3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 67.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Cerkwica

brak oceny

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 373 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Cerkwica 67.90m2

Cerkwica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Rewal 40.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Rewal 40.75m2

2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 40.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 030 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Rewal 40.75m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Pobierowo 50.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Pobierowo 50.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 50.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Pobierowo 50.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy