zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 82.41m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 82.41m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 3 pokoje· piętro: parter · 82.41 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

3 352 365 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 82.41m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 26.21m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 26.21m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 1 pokoje· piętro: parter · 26.21 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

977 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

37 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 26.21m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 50.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 50.70m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 3 pokoje· piętro: parter · 50.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 662 960 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 50.70m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Straganiarska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

brak oceny

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 54.00m2

Śródmieście, ul. Toruńska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 519 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 54.00m2
Toruńska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.42m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.42m2

Śródmieście, ul. Doki 1 pokoje· piętro: 6 z 9 · 40.42 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 819 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 40.42m2
Doki
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 37.20m2

Śródmieście, ul. Długie Ogrody 2 pokoje· piętro: 10 z 10 · 37.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 37.20m2
Długie Ogrody
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Chlebnicka 3 pokoje· piętro: 2 z 3 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 032 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2
Chlebnicka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 83.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 83.50m2

Śródmieście, ul. Angielska Grobla 4 pokoje· piętro: 3 z 6 · 83.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 760 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 83.50m2
Angielska Grobla
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 49.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 49.82m2

Śródmieście, ul. Głęboka 2 pokoje· piętro: 2 z 9 · 49.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 622 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 49.82m2
Głęboka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 42.00m2

Śródmieście, ul. Wałowa 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 42.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 405 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 42.00m2
Wałowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 86.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 86.00m2

Śródmieście, ul. Szafarnia 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 86.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 86.00m2
Szafarnia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.00m2

Śródmieście, ul. Jaglana 3 pokoje· piętro: 1 z 6 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2
Jaglana
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 47.00m2

Śródmieście, ul. Chmielna 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 255 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 47.00m2
Chmielna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 70.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Stara Stocznia 3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 70.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 997 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 529 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 70.00m2
Stara Stocznia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 72.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 72.27m2

Śródmieście 4 pokoje· piętro: 1 z 6 · 72.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 019 549 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 72.27m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzY2JhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.36m2

Śródmieście, ul. Głęboka 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 27.36 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

405 234 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 811 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.36m2
Głęboka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2ZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.36m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.36m2

brak oceny

399 305 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 594 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 27.36m2
Głęboka
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyY2ZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 32.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 32.16m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Kowalska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 32.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

609 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 937 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 32.16m2
Kowalska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 42.75m2

Śródmieście, ul. Stara Stocznia 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 42.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

884 968 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 701 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 42.75m2
Stara Stocznia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYWFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 44.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 44.43m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 4 z 7 · 44.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 44.43m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 117.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 117.50m2

Śródmieście 5 pokoi· piętro: 5 z 8 · 117.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 117.50m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Śródmieście
Trójmiejski rynek nieruchomości jest jednym z czterech najszybciej rozwijających się w Polsce.
Dzięki temu znalezienie odpowiedniego mieszkania na sprzedaż lub wynajem z rynku pierwotnego lub oferty z rynku wtórnego staje się coraz łatwiejsze. Nowelizacja programu MDM pozwala na znalezienie mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji nie tylko z rynku pierwotnego, ale również z wtórnego. Ponadto bliskość morza oraz sezon turystyczny sprzyjają nabywcom zdecydowanym na przeznaczenie inwestycji na wynajem apartamentów w atrakcyjnej okolicy, świadomym, ze stanowi to świetne źródło dodatkowego dochodu.

W Gdańsku dostępnych jest 273 ofert mieszkań na sprzedaż. Pośród wszystkich ofert, kupujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 22.61 m2 do 140.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe
- mieszkania 2-pokojowe
- mieszkania 3-pokojowe
- mieszkania 4-pokojowe
- mieszkania 5-pokojowe

Ceny mieszkań na sprzedaż w Gdańsku wynoszą od 139900 zł do 4489000 zł. Kupujący znajdą najtańsze mieszkania w Gdańsku od 2640 za m2, z kolei mieszkania luksusuowe osiągają ceny 35811 za m2.

Deweloperzy