zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście - Strona 2

Mieszkania na sprzedaż > Pomorskie > M. Gdańsk > Gdańsk

Sortuj:
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Straganiarska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA4LzAxYmEwODdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 27.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 27.28m2

Śródmieście, ul. Mostek 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 27.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

530 245 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 437 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 27.28m2
Mostek
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 75.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 75.00m2

Śródmieście/Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 4 z 4 · 75.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 133 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 75.00m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 46.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 46.51m2

Śródmieście/Dolne Miasto, ul. Mostek 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 46.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 46.51m2
Mostek
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY4LzAxYjg2ODljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 46.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 46.65m2

Śródmieście/Dolne Miasto, ul. Mostek 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 46.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 506 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 46.65m2
Mostek
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzY4LzAxYjg2ODliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.13m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.13m2

Śródmieście, ul. Kowalska 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 40.13 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 673 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 40.13m2
Kowalska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg3LzAxYjc4NzMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 29.30m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 29.30m2

Śródmieście, ul. Ogarna 1 pokoje· piętro: parter z 4 · 29.30 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 29.30m2
Ogarna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2NmLzAxYjZjZmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 54.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 54.80m2

Śródmieście 3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 54.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 020 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 613 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 54.80m2

Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 77.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 77.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Angielska Grobla 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 77.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 77.00m2
Angielska Grobla
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNWFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 52.00m2

9.99

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 52.00m2
Straganiarska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U5LzAxYjllOTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 31.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 31.00m2

Śródmieście, ul. Chmielna 1 pokoje· piętro: 2 z 9 · 31.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 387 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 31.00m2
Chmielna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 43.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 43.00m2

Śródmieście, ul. Pszenna 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 43.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 43.00m2
Pszenna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U2LzAxYjllNmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 50.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 50.80m2

Śródmieście/Główne Miasto, ul. Ogarna 3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 50.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 50.80m2
Ogarna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E2LzAxYjlhNjg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 63.00m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Długie Ogrody 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 63.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 032 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 63.00m2
Długie Ogrody
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzYzLzAxYjQ2M2I0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 40.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 40.00m2

Śródmieście, ul. Rajska 2 pokoje· piętro: 1 z 3 · 40.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 975 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 40.00m2
Rajska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzIxLzAxYjUyMTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 50.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 50.40m2

Śródmieście, ul. Angielska Grobla 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 50.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 821 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 50.40m2
Angielska Grobla
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 70.82m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 70.82m2

Śródmieście, ul. Stara Stocznia 3 pokoje· piętro: 6 z 6 · 70.82 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 592 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 70.82m2
Stara Stocznia
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3Njk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 42.46m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 42.46m2

Śródmieście, ul. Długa Grobla 2 pokoje· piętro: 1 z 6 · 42.46 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

733 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 42.46m2
Długa Grobla
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 25.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 25.00m2

Śródmieście, ul. Wałowa 1 pokoje· piętro: 4 z 5 · 25.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

640 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 25.00m2
Wałowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MjI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 89.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 89.00m2

Śródmieście, ul. Gdyńskich Kosynierów 4 pokoje· piętro: 3 z 3 · 89.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 89.00m2
Gdyńskich Kosynierów
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYyLzAxYjk2MjFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 55.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 55.40m2

Śródmieście/Stare Miasto, ul. Piwna 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 55.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 55.40m2
Piwna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzZmLzAxYjY2ZjFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 54.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 54.00m2

Śródmieście, ul. Łąkowa 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 54.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 593 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 54.00m2
Łąkowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzZhLzAxYjc2YTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 55.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 55.40m2

9.99

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 448 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 55.40m2
Piwna
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2FiLzAxYjVhYmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Gdańsk 60.00m2

Śródmieście, ul. Wałowa 3 pokoje· piętro: 2 z 5 · 60.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

23 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Gdańsk 60.00m2
Wałowa
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzJmLzAxYjQyZjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy