zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Świdnica 44.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 44.50m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 44.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

5

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
5
Mieszkanie Świdnica 44.50m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 41.00m2

os. Młodych 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

292 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 41.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 34.00m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

230 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 34.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzU4XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2, mieszkanie na sprzedaż

Nowe mieszkanie Wrocław 52.57m2

Fabryczna, ul. Maślicka 1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 52.57 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

273 364 złdo schowka5 200 zł / m2 do schowka
100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 63.33m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 63.33m2

2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 63.33 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

335 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 290 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 63.33m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUyLzAxYmE1MjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 29.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 29.74m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 29.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

brak oceny

208 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Świdnica 29.74m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2

3 pokoje· piętro: parter z 2 · 61.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jaworzyna Śląska

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 659 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jaworzyna Śląska 61.50m2

Jaworzyna Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZmExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świdnica 54.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świdnica 54.39m2

2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 54.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świdnica

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Świdnica 54.39m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMTU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 53.27m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 53.27m2

ul. Lipowa 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 53.27 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

598 165 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 53.27m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Sobótka 30.38m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Sobótka 30.38m2

1 pokoje· piętro: 1 z 3 · 30.38 m2 Mieszkanie na sprzedaż Sobótka

brak oceny

328 104 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Sobótka 30.38m2

Sobótka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.11m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.11m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 58.11 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

709 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.11m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzOGY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 34.69m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 34.69m2

Fabryczna/Maślice, ul. Rędzińska 2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 34.69 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

471 437 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 590 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 34.69m2
Rędzińska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 51.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 51.20m2

2 pokoje· piętro: 6 · 51.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

369 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 51.20m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Świeradów-Zdrój 59.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Świeradów-Zdrój 59.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 2 · 59.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Świeradów-Zdrój

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 949 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Świeradów-Zdrój 59.00m2

Świeradów-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 41.96m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 41.96m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 41.96 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

672 221 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 021 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 41.96m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 38.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 38.43m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 6 z 8 · 38.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

614 484 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 38.43m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 87.61m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 87.61m2

Stare Miasto 4 pokoje· piętro: 3 z 9 · 87.61 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 686 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 87.61m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.66m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.66m2

Stare Miasto 1 pokoje· piętro: 2 z 5 · 27.66 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

565 302 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.66m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 74.99m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Fabryczna 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 74.99 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

879 280 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 725 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 74.99m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.43m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.43m2

Krzyki 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 59.43 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

716 673 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 059 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.43m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.35m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.35m2

Psie Pole 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 40.35 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

635 001 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 737 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.35m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 44.15m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 44.15m2

Krzyki 2 pokoje· piętro: 1 z 7 · 44.15 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

721 626 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 44.15m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1Yjk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 96.60m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 96.60m2

Krzyki 5 pokoi· piętro: 1 z 1 · 96.60 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 177 098 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 185 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 96.60m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.80m2

Krzyki/Tarnogaj, ul. ks. Cz. Klimasa 3 pokoje· piętro: 4 z 4 · 58.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 099 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.80m2
ks. Cz. Klimasa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 47.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 47.00m2

Krzyki/Księże Małe, ul. Głubczycka 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 47.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 47.00m2
Głubczycka
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy