zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie, - Strona 9

Mieszkania na sprzedaż > Dolnośląskie

Sortuj:
Mieszkanie Wrocław 37.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.50m2

Krzyki/Tarnogaj, ul. ks. Cz. Klimasa 2 pokoje· piętro: 4 z 4 · 37.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 973 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.50m2
ks. Cz. Klimasa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2Njk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Bielany Wrocławskie 51.64m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Bielany Wrocławskie 51.64m2

ul. Kłodzka 3 pokoje· piętro: 1 z 1 · 51.64 m2 Mieszkanie na sprzedaż Bielany Wrocławskie

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Bielany Wrocławskie 51.64m2
Kłodzka
Bielany Wrocławskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 65.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Krzyki/Jagodno 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 65.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 65.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 62.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 62.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Wittek 3 pokoje· piętro: parter z 2 · 62.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 645 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 62.00m2
Wittek
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 90.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 90.00m2

Krzyki/Ołtaszyn, ul. Ułańska 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 90.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 90.00m2
Ułańska
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 40.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 40.65m2

Psie Pole/Poświętne 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 40.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 530 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 40.65m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 52.00m2

Fabryczna/Leśnica 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

710 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 52.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 27.40m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 27.40m2

Krzyki/Tarnogaj 1 pokoje· piętro: parter z 6 · 27.40 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 971 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 27.40m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Syców 41.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Syców 41.00m2

2 pokoje· piętro: parter z 3 · 41.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Syców

brak oceny

320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 805 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Syców 41.00m2

Syców,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Syców 33.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Syców 33.00m2

2 pokoje· piętro: parter · 33.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Syców

brak oceny

270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 182 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Syców 33.00m2

Syców,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Syców 45.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Syców 45.00m2

3 pokoje· piętro: parter · 45.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Syców

brak oceny

345 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
brak oceny
Mieszkanie Syców 45.00m2

Syców,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Syców 55.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Syców 55.00m2

3 pokoje· piętro: 1 · 55.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Syców

1

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 091 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

58 %
58 %
1
Mieszkanie Syców 55.00m2

Syców,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 54.18m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Śródmieście 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 54.18 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

9.99

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Wrocław 54.18m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 46.62m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 46.62m2

2 pokoje· piętro: 3 z 3 · 46.62 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 653 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 46.62m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 83.39m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 83.39m2

Krzyki/Południe 4 pokoje· piętro: 10 z 11 · 83.39 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

1 510 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 108 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 83.39m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 64.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 64.00m2

Fabryczna/Oporów 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 64.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 547 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 64.00m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 48.34m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 48.34m2

Fabryczna/Muchobór Wielki 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.34 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 688 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 48.34m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kamienna Góra 66.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kamienna Góra 66.00m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 66.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kamienna Góra

brak oceny

104 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 582 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Kamienna Góra 66.00m2

Kamienna Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 45.70m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 45.70m2

2 pokojeparter z 4 · 45.70 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 044 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 45.70m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE4LzAxYmExOGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Legnica 70.50m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Legnica 70.50m2

3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 70.50 m2 Mieszkanie na sprzedaż Legnica

brak oceny

599 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
brak oceny
Mieszkanie Legnica 70.50m2

Legnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 37.88m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 37.88m2

Psie Pole/Sołtysowice 2 pokoje· piętro: 5 z 5 · 37.88 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 285 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 37.88m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 59.19m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 59.19m2

Psie Pole/Sołtysowice 3 pokoje· piętro: 4 z 5 · 59.19 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

939 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 59.19m2

Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Święta Katarzyna 38.85m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Święta Katarzyna 38.85m2

ul. Lipowa 2 pokoje· piętro: 2 z 2 · 38.85 m2 Mieszkanie na sprzedaż Święta Katarzyna

brak oceny

454 446 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Święta Katarzyna 38.85m2
Lipowa
Święta Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Wrocław 58.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wrocław 58.00m2

Psie Pole, ul. Stoczniowa 3 pokoje· piętro: 2 z 2 · 58.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wrocław

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Wrocław 58.00m2
Stoczniowa
Wrocław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy