zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Świętokrzyskie, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Świętokrzyskie

Sortuj:
Mieszkanie Kielce 51.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 51.16m2

Jagiellońskie, ul. Południowa 2 pokoje· piętro: 3 z 4 · 51.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 799 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 51.16m2
Południowa
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 67.71m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 67.71m2

Baranówek, ul. S. Żółkiewskiego 4 pokoje· piętro: parter z 3 · 67.71 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

880 230 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 67.71m2
S. Żółkiewskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MGI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 56.28m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 56.28m2

Na Stoku 2 pokoje· piętro: parter z 4 · 56.28 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

435 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 729 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 56.28m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMDVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 76.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 76.00m2

3 pokoje· piętro: parter z 1 · 76.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skarżysko-Kamienna

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 737 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 76.00m2

Skarżysko-Kamienna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 58.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 58.75m2

Baranówek, ul. S. Żółkiewskiego 3 pokoje· piętro: parter z 3 · 58.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

763 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 58.75m2
S. Żółkiewskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MGJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 67.55m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 67.55m2

Baranówek, ul. S. Żółkiewskiego 4 pokoje· piętro: 1 z 3 · 67.55 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

878 150 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 67.55m2
S. Żółkiewskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNjLzAxYjgzY2U0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 69.08m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 69.08m2

al. J. Piłsudskiego 4 pokoje· piętro: 8 z 10 · 69.08 m2 Mieszkanie na sprzedaż Skarżysko-Kamienna

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Skarżysko-Kamienna 69.08m2
J. Piłsudskiego
Skarżysko-Kamienna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YxLzAxYjlmMTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 58.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 58.26m2

Baranówek, ul. S. Żółkiewskiego 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 58.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

757 380 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 58.26m2
S. Żółkiewskiego
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzUwLzAxYjQ1MGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 55.80m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 55.80m2

al. Solidarności 3 pokoje· piętro: 2 z 10 · 55.80 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

658 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 55.80m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 56.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 56.65m2

al. Solidarności 4 pokoje· piętro: 9 z 10 · 56.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

730 785 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 56.65m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZDdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 56.65m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 56.65m2

al. Solidarności 4 pokoje· piętro: 8 z 10 · 56.65 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

713 790 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 56.65m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZDkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 78.20m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 78.20m2

al. Solidarności 4 pokoje· piętro: 4 z 10 · 78.20 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

742 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kielce 78.20m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2NkLzAxYjVjZGFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 42.26m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 42.26m2

al. Solidarności 2 pokoje· piętro: 14 z 16 · 42.26 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

612 915 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 42.26m2
Solidarności
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 50.90m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 50.90m2

ul. M. Strasza 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 50.90 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

brak oceny

458 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kielce 50.90m2
M. Strasza
Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kielce 70.78m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Kielce 70.78m2

Na Stoku 3 pokoje· piętro: parter z 4 · 70.78 m2 Mieszkanie na sprzedaż Kielce

9.99

729 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Kielce 70.78m2

Kielce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBmLzAxYmEwZjU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jędrzejów 58.75m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jędrzejów 58.75m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 58.75 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jędrzejów

9.99

546 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 296 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jędrzejów 58.75m2

Jędrzejów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRiLzAxYjk0YjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jędrzejów 57.54m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jędrzejów 57.54m2

3 pokoje· piętro: 1 z 4 · 57.54 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jędrzejów

9.99

546 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 491 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jędrzejów 57.54m2

Jędrzejów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRiLzAxYjk0Yjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jędrzejów 30.74m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jędrzejów 30.74m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 30.74 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jędrzejów

9.99

305 512 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 939 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jędrzejów 30.74m2

Jędrzejów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jędrzejów 35.92m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jędrzejów 35.92m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 35.92 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jędrzejów

9.99

351 096 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 774 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jędrzejów 35.92m2

Jędrzejów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jędrzejów 32.48m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jędrzejów 32.48m2

1 pokoje· piętro: 1 z 4 · 32.48 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jędrzejów

9.99

314 328 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 678 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jędrzejów 32.48m2

Jędrzejów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jędrzejów 31.14m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jędrzejów 31.14m2

2 pokoje· piętro: 1 z 4 · 31.14 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jędrzejów

9.99

309 032 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 924 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jędrzejów 31.14m2

Jędrzejów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jędrzejów 77.45m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jędrzejów 77.45m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 77.45 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jędrzejów

9.99

701 070 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 052 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Jędrzejów 77.45m2

Jędrzejów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jędrzejów 63.51m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jędrzejów 63.51m2

4 pokoje· piętro: 1 z 4 · 63.51 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jędrzejów

9.99

581 186 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Jędrzejów 63.51m2

Jędrzejów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Jędrzejów 57.16m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Jędrzejów 57.16m2

3 pokoje· piętro: 2 z 4 · 57.16 m2 Mieszkanie na sprzedaż Jędrzejów

9.99

532 292 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Mieszkanie Jędrzejów 57.16m2

Jędrzejów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRmLzAxYjk0Zjc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy