Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Rynek pierwotny, Inwestycja Słowiańskie Wzgórze 2, Kraków, ul. Marchołta

Rynek pierwotny, Inwestycja deweloperska, nowe mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Marchołta

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 65,98 do 78,01 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 7 154 do 7 900 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Słowiańskie Wzgórze 2
wykonawca:
"WAKO" Sp. z o.o. WAKO - Kwartowa 2 Sp. K.
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Czerwony, ul. Marchołta
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 65,98 do 78,01 m2
pokoje:
3
dostępnych ofert:
7
termin oddania:
I kwartał 2019
ceny:
mieszkalne: od 7 154 do 7 900 PLN/m2
 • Opis inwestycji
 • Lokalizacja
 • Standard wykończenia
 • Prezenter inwestycji

Dwupoziomowe mieszkanie – Twoja przestrzeń do realizacji marzeń

Kupujący mieszkania na rynku pierwotnym często narzekają, że większość lokali jest do siebie łudząco podobna. Ty także znudziłeś się już przeglądaniem planów, które różnią się od innych tylko kolejnością pomieszczeń? Wejdź ponad to – na inny poziom mieszkalnictwa.


Dla tych którzy w nieruchomościach szukają oryginalności, stawiają na funkcjonalność i dobry design, dla tych, którzy pragną stworzyć kreatywną przestrzeń, która choć ulokowana w bloku, daje namiastkę domu jednorodzinnego – dla najbardziej wymagających klientów architekci Słowiańskich Wzgórz zaprojektowali dwupoziomowe mieszkania z przestronną antresolą z łazienką. Tam gdzie jedni widzą tylko schody, wprawne oko konesera pięknych wnętrz, dojrzy bardzo wysokie i przestrzenne mieszkanie oraz szerokie możliwości aranżacji.

Mieszkaj na poziomie. Skończ z nudą

Dwupoziomowe mieszkania do kilku lat cieszą się dużym zainteresowaniem kupujących. Kuszące jest m.in. posiadanie namiastki własnego domu w zabudowie wielorodzinnej – ulokowane na ostatnich kondygnacjach mieszkania to gwarantują. Delikatne Skosy dachu i wygodne schody prowadzące na antresolę sprawiają, że wnętrze nabiera charakteru. Co istotne – w tym przypadku nie wpływają one na utratę cennych metrów kwadratowych, a wręcz przeciwnie. Dwukondygnacyjne mieszkania na Słowiańskich Wzgórzach zaprojektowano tak, by maksymalnie wykorzystać każdy centymetr. Schody pozwalają na stworzenie pod nimi przestrzeni do przechowania, a nachylenie dachu jest na tyle łagodne, by nie zmniejszać przestrzeni do życia.

Antresola do zadań specjalnych. Układ idealny

Pierwszy poziom naszych mieszkań to dobrze przemyślana, rozkładowa przestrzeń z obszernym salonem i kuchnią z chakterystycznym wysokim stropem (wreszcie jest czym oddychać!), dwoma sypialniami, łazienką, balkonem oraz przestrzenią na pomieszczenie gospodarcze lub spiżarkę (dzięki niej kuchnia otwarta na salon to schludne i porządkowe miejsce a gospodarzom nigdy nie brakuje przestrzeni na sprzęty, naczynia i przetwory).
Drugi poziom mieszkania to ponaddwudziestometrowa antresola z łazienką. Co można tu urządzić? Możliwości są nieograniczone. Czwarty pokój? Studio do pracy? Romantyczną sypialnię z bardzo pojemną garderobą,w której nareszcie, wszystko ma swoje miejsce? Pokój gier z konsolą, rzutnikiem i stołem bilardowym? A może pokój dla starszych dzieci z miejscem do realizacji ich pasji? Wnętrze będzie także doskonałym azylem dla miłośników jogi, domową siłownią albo czytelnią z wielkimi fotelami, w których zanurzysz się z ulubioną lekturą i kubkiem herbaty. To może być Twoje miejsce do realizacji marzeń – w końcu jesteś tu nieco bliżej nieba.

Słowiańskie Wzgórza. Wygodna perspektywa

Słowiańskie Wzgórze 2 to kolejny już etap bardzo dobrze ocenianej przez kupujących inwestycji. Kameralny blok zlokalizowany na Prądniku Czerwonym, w północnej części Krakowa, przy ul. Marchołta 3, jest bardzo dobrze skomunikowany i gwarantuje łatwy dostęp do centrum miasta. Bliskość terenów zielonych, takich jak Park Zaczarowanej Dorożki, Park Reduta, Park Tysiąclecia oraz terenów spacerowych wzdłuż potoku Sudoł, spodobają się miłośnikom rekreacji na świeżym powietrzu i właścicielom psów. Bliskość centrów handlowych, takich jak Serenada i Krokus, a także Multikina i Parku Wodnego, oraz licznych centrów biznesowych, żłobków, przedszkoli i szkół sprawia, że mieszka się tutaj wygodnie i przyjemnie.
Skontaktuj się z nami i powiedz, jakie marzenia o własnej przestrzeni chciałbyś zrealizować w dwupoziomowym mieszkaniu na Słowiańskich Wzgórzach. Nasi doradcy pomogą Ci je spełnić.

zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty
zdjęcie do ofertyzdjęcie do ofertyzdjęcie do oferty

Prądnik Czerwony – lokalizacja z ogromnym potencjałem

Inwestycja Słowiańskie Wzgórze 2 to nowa inwestycja w dzielnicy Prądnik Czerwony w północnej części Krakowa przy ul. Marchołta 3. Słowiańskie Wzgórze 2 to kontynuacja osiedla Słowiańskie Wzgórze na rogu ul. Kwartowej i ul. Marchołta w której wzniesione zostały dwa budynki mieszkalne.

Słowiańskie Wzgórze 2 znajduje się w bliskiej odległości od samego centrum Krakowa jakim jest Rynku Główny (ok. 5,5 km w linii prostej) jak również jest gwarancją bliskości terenów rekreacyjnych takich jak Park Zaczarowanej Dorożki, Park Tysiąclecia, terenów spacerowych wzdłuż potoku Sudoł czy też planowany przez miasto park przy ul. Poza terenami obfitującymi w zieleń w niedalekiej odległości od inwestycji znajdują się terenu zurbanizowane obfitujące w punkty handlowo - biurowo– usługowe takie jak CH. Krakus, Multikino, Park Wodny, w przyszłości CH Serenada, Obi, Castorama, Quatro Business Park, Alma. Wszystkie te punkty zlokalizowano w odległości do 1 km od inwestycji. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest bliskość jak również swobodny dostęp do infrastruktury drogowej jak również do komunikacji miejskiej. Na przykład na ul. Dobrego Pasterza (do której z inwestycji jest ok 100m) codziennie kursuje kilkanaście linii autobusowych zmierzających w różne części miasta. W przyszłości przy ul. Dobrego Pasterza przebiegać ma linia tramwajowa, która połączy ul. Mogilską z zajezdnią tramwajową na Osiedlu Oświecenia, a jej odnoga ma zostać skierowana w kierunku północnym na osiedle Górka Narodowa. Lokalizacja osiedla Słowiańskie Wzgórze 2 to również łatwy dostęp do głównych arterii miejskich w tej części Krakowa jakimi są ulice Aleje 29 Listopada (droga wylotowa na Warszawę/Kielce), ulica Opolska-Lublańska-Bora Komorowskiego, a w przyszłości również Północna Obwodnica Krakowa.

zdjęcie do oferty


Lokalizacja w której każdy z mieszkańców znajdzie ciszę oraz spokój.

Inwestycję Słowiańskie Wzgórze 2 zlokalizowano w niespotykanej jak na Kraków okolicy na granicy zabudowy wielorodzinnej oraz jednorodzinnej przy ulicy Marchołta (odcinek tej ulicy od ul Kwartowej do ul. Nikifora wykonywany jest przez dewelopera w ramach nowej drogi dojazdowej z chodnikiem do inwestycji). Ulica ta jest jedną ze ślepych ulic w tym rejonie osiedla i prowadzi min. inwestycji Słowiańskie Wzgórze 2 oraz kilku budynków jednorodzinnych. Wokół inwestycji brak jest jakiejkolwiek zabudowy o charakterze handlowo-usługowym czy też produkcyjnym. Takie sąsiedztwo oraz brak drogi przelotowej przy inwestycji powoduje iż wokół Słowiańskiego Wzgórze 2 rozpościera się wszechobecna cisza i spokój. Z ostatnich kondygnacji budynku rozpościerać się będzie widok w kierunku Kopca Kościuszki jak również centrum Krakowa czy też sąsiadującej szkółce drzew i krzewów.
zdjęcie do oferty

Standard budynku:

 • ściany zewnętrzne–pustak cermiczny np. Porotherm P+W lub ściana żelbetowa w zależności od projektu konstrukcji,
 • Ściany wewnętrzne między mieszkaniowe oraz między mieszkaniem a korytarzem pustak o podwyższonej izolacyjności akustycznej np. Porotherm AKU, Silikat A+, Amerblok lub ściana żelbetowa w zależności od projektu konstrukcji,
 • ściany wewnętrzne działowe z bloczków gipsowych np. VG-ORTH,
 • strop nad garażem oraz stropy między kondygnacyjne - płyta żelbetowa wylewana na mokro,
 • wykończenie ścian zewnętrznych –fragmenty elewacji okładzina z płytek ceramicznych, pozostałe fragmenty elewacji –tynk elewacyjny cienkowarstwowy np. Ceresit,
 • stolarka okienna w mieszkaniach - PVC z wbudowanymi nawietrzakami w ilości przewidzianej normami, zestaw szybowy dwukomorowy,
 • drzwi zewnętrzne i wewnętrzne wiatrołapu wejściowego aluminiowe przeszklone,
 • posadzki w hollach wejściowych oraz na klatkach schodowych –płytki ceramiczne,
 • posadzki garażu podziemnego –beton utwardzany lub impregnowany powierzchniowo,
 • posadzki pomieszczeń porządkowych wykończone płytkami ceramicznymi,
 • balustrady klatek schodowych wykonane ze stali malowanej proszkowo,
 • balustrady zewnętrzne –stal ocynkowana malowana proszkowo lub szklane,
 • pomieszczenia wspólne wykończone: posadzki z płytek ceramicznych, ściany i sufity malowane farbami emulsyjnymi,
 • pokrycie dachu z blachy powlekanej,
 • windy elektryczne cichobieżne,
Wykończenie mieszkań:
 • w pomieszczeniach mieszkalnych –na ścianach i sufitach tynk gipsowy, na ścianach działowych wykonanych w technologii VG-ORTH szpachla gipsowa,
 • w pomieszczeniach przeznaczonych do flizowania (łazienki i WC) – tynki cementowo-wapienne, ścianki działowe w technologii VG-ORTH zaimpregnowane przeciw wilgoci,
 • wylewki betonowe o grubości powyżej 4 cm dozbrojone zbrojeniem rozproszonym,
 • płytki na tarasach z betonu wibroprasowanego lub imitacja drewna,
 • płytki na balkonach z płytek ceramicznych –mrozoodpornych lub z betonu wibroprasowanego, wzlędnie imitacja drewna,
 • parapety wewnętrzne: marmur syntetyczny z wyłączeniem drzwi balkonowych,
 • drzwi zewnętrzne do mieszkań–antywłamaniowe klasy C, płytowe bez profilowań, przylgowe,
 • wentylacja grawitacyjna mieszkań
Instalacje:
 • instalacje: ciepłej wody użytkowej i zimnej wody użytkowej,
 • instalacja kanalizacyjna,
 • ogrzewanie budynku -MPEC
 • instalacja centralnego ogrzewania, grzejniki z termozaworami oraz grzejniki typu „ręcznikowiec”,
 • instalacja wentylacji mechanicznej w garażu,
 • możliwość wykonania klimatyzacji w wybranych mieszkaniach na koszt kupującego,
 • instalacja elektryczna w mieszkaniach –gniazda wtykowe, łączniki oświetleniowe, wypusty oświetleniowe, rozdzielnia elektryczna, instalacja trójfazowa do kuchenek elektrycznych, połączenia wyrównawcze,
 • instalacja okablowania strukturalnego dla gniazd komputerowych i telefonicznych w mieszkaniach,
 • instalacja telewizyjna multiswitchowa (DVB-S, DVB-T) w mieszkaniach,
 • instalacja oświetlenia w częściach wspólnych,
 • instalacja domofonowa,
 • instalacja detekcji tlenku węgla (CO) oraz propan-butanu (LPG) w garażu,3010 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Super Oferta

Osiedle pod Pomnikiem

Osiedle pod Pomnikiem

Wieliczka, ul. Winnicka 
Super oferta: / poprzednia następna

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

"WAKO" Sp. z o.o. WAKO - Kwartowa 2 Sp. K.

30-409 Kraków, ul. Bułgarska 15/U1

telefon pokaż kontakt

Telefon: 12 410-40-31, 12 418-78-80

Adres e-mail: info@wako.com.pl

Strona www: www.slowianskiewzgorze.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

 

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemdomy do kupieniamieszkania na wynajem powiat Suwalskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Lipskidomy na wynajem gmina Dąbrowa Tarnowskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Żelechówdomy na wynajem w Chwałowicachdomy na wynajem w Kopiniedomy na wynajem w Swaryczowie

Deweloperzy

);