Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Osiedle Kuźnica Kołłątajowska, Kraków

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 42,92 do 89,66 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 5 998 do 6 139 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Kuźnica Kołłątajowska
wykonawca:
Kuźnica Kołłątajowska Sp. z o.o. Sp. Kom.
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 42,92 do 89,66 m2
pokoje:
2, 3, 4
dostępnych ofert:
29
termin oddania:
gotowe
ceny:
mieszkalne: od 5 998 do 6 139 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Standard wykończenia
  • Stan budowy
  • Prezenter inwestycji

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska to szansa na spełnienie marzenia o własnym mieszkaniu w Krakowie. Składa się ono z czterech kameralnych kamieniczek, z których w sprzedaży pozostała ostatnia. Jasne, przestronne mieszkania o pow. od 42 m2 do 89 m2 dają możliwość dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Dodatkową zaletą jest atrakcyjna cena – już od 5998 zł za m2.

Projekt został przygotowany z myślą o osobach pragnących czerpać korzyści z uroków miejskiego życia, jednocześnie ciesząc się ciszą i spokojem w najbliższym otoczeniu. Niepowtarzalny charakter miejsca wynika z innowacyjności zainspirowanej tradycją. Jest to jedna z charakterystycznych cech Krakowa – miasta o wielowiekowej historii, podążającego jednocześnie z duchem czasu.

Mieszkania posiadają dwa piony kuchenne, co umożliwia swobodną aranżację wnętrza w różnych wariantach, jako: mieszkania dla rodzin, pod wynajem lub do prowadzenia biura.

Kompozycja architektoniczna budynków zdradza delikatne nawiązania do klasycyzmu. Przejawiają się one między innymi gzymsami, oryginalnymi obramowaniami otworów okiennych, jak i w charakterystycznym dla owego nurtu jasnym kolorze elewacji. Dopełnienie całości stanowią okalające zabudowania tereny zielone, oczko wodne i oświetlone alejki spacerowe z ławkami, dające mieszkańcom szansę na chwilę relaksu w otoczeniu natury.

Nie trzeba w tym celu wyjeżdżać poza miasto, odpoczynkowi można oddać się również na własnym tarasie, balkonie lub w ogródku. Z mieszkań położonych na najwyższych piętrach budynku podziwiać można piękną panoramę Krakowa. Ogrodzone podwórka gwarantują bezpieczną zabawę najmłodszym mieszkańcom, a parking podziemny jest znacznym udogodnieniem dla ich rodziców. Mieszkania we wszystkich budynkach mają pozwolenie na użytkowanie. Inwestor gwarantuje przeniesienie własności bezpośrednio po zapłacie. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na pomoc architektów w zaprojektowaniu wnętrza oraz w znalezieniu odpowiedniej firmy wykończeniowej.

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska jest położone w jednej z najbezpieczniejszych i najspokojniejszych dzielnic Krakowa – Prądniku Białym. W bliskim sąsiedztwie Osiedla Kuźnica Kołłątajowska znajdują się również liczne sklepy i punkty usługowe.

Budowa w całości inwestycji jest zakończona, osiedle jest zamknięte, budynki z pozwoleniem na użytkowanie.

Ponadprzeciętny standard wykonania mieszkań oraz części wspólnych budynków, eleganckie, ciche windy dostępne z poziomu garaży, budynki dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Odległości między budynkami pozwalają zachować komfort oraz intymność. Mieszkania oddane są w standardzie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska w Krakowie

Kraków:

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska to inwestycja, która dostarczy na krakowski rynek nieruchomości mieszkania w cenach kształtujących się poniżej średniej dla miasta. Ceny oferowanych lokali rozpoczynają się od 5 998 zł/mkw. Poza czynnikiem finansowym do zakupu nieruchomości w ramach tego projektu skłaniają walory architektoniczne, atrakcyjnie zagospodarowane przestrzenie wspólne oraz inne udogodnienia dla mieszkańców. Osiedle składa się z 4 stosunkowo niewielkich kamienic. Obecnie w sprzedaży pozostał jeszcze jeden budynek.

Projekt nawiązuje do założeń klasycyzmu, o czym świadczą charakterystyczne detale, takie jak gzymsy czy ozdobne obramowania okienne. Budynki łączy również jasna kolorystyka elewacji, która kojarzy się z prostotą i elegancją. Warto zwrócić uwagę na najbliższe otoczenie zabudowy. Kameralny klimat inwestycji dopełniają pobliskie tereny zielone z oczkiem wodnym i alejkami spacerowymi. Korzyści wynikające z położenia osiedla to m.in. możliwość wypoczynku w cichej i spokojnej okolicy oraz odpowiednie warunki dla miłośników sportu i rekreacji na łonie natury.

Inwestycja znajduje się przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w dzielnicy Prądnik Biały. Ta część miasta cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród deweloperów działających w segmencie mieszkaniowym, ale także inwestorów realizujących przedsięwzięcia komercyjne. W związku z tym dzielnica ma duży potencjał do dalszego rozwoju infrastrukturalnego. Potwierdzeniem tego faktu są plany władz miasta, związane m.in. z budową nowej linii tramwajowej.

Oferta obejmuje komfortowe 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania. Ich powierzchnie wynoszą od 42,92 do 89,66 mkw. Rozkłady lokali zostały przemyślane w taki sposób, by umożliwić nabywcom dostosowanie pomieszczeń do różnych funkcji. W każdym mieszkaniu zaprojektowano dwa piony kuchenne, dzięki czemu wnętrze może pełnić funkcję mieszkania dla rodziny, lokalu pod wynajem bądź kameralnego biura. Deweloper – firma Kuźnica Kołłątajowska Sp. z o.o. Sp. Kom. – pozostawił nabywcom dużą swobodę w zakresie aranżacji, a zarazem zapewnił pomoc profesjonalnych doradców. Dzięki nim znalezienie odpowiedniej firmy wykończeniowej czy wybranie projektu wnętrze będzie znacznie łatwiejsze.

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców są prywatne ogródki, balkony oraz tarasy. Z mieszkań usytuowanych na najwyższych kondygnacjach roztacza się widok na panoramę Krakowa. W podziemnej części budynku mieści się parking do dyspozycji mieszkańców.

 

 1992 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Kuźnica Kołłątajowska Sp. z o.o. Sp. Kom.

31-234 Kraków, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13c/5

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 628-50-10 , (12) 628-50-11

Adres e-mail: biuro@osiedle-kuznica.pl

Strona www: www.osiedle-kuznica.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf