Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

telefon

wiadomość

mapa

Inwestycja Osiedle Kuźnica Kołłątajowska, Kraków

mieszkania na sprzedaż

Lokalizacja:

Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej

Powierzchnia:

mieszkalna:
od 42,92 do 89,66 m2
komercyjna:

Cena:

mieszkalne:
od 5 998 do 6 139 PLN/m2

Wszystkie oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Dane szczegółowe

inwestycja:
Osiedle Kuźnica Kołłątajowska
wykonawca:
Kuźnica Kołłątajowska Sp. z o.o. Sp. Kom.
lokalizacja:
Kraków, Prądnik Biały, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej
typ obiektu:
mieszkania na sprzedaż
powierzchnie mieszkalne:
od 42,92 do 89,66 m2
pokoje:
2, 3, 4
dostępnych ofert:
29
termin oddania:
gotowe
ceny:
mieszkalne: od 5 998 do 6 139 PLN/m2
  • Opis inwestycji
  • Lokalizacja
  • Standard wykończenia
  • Stan budowy
  • Prezenter inwestycji

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska to szansa na spełnienie marzenia o własnym mieszkaniu w Krakowie. Składa się ono z czterech kameralnych kamieniczek, z których w sprzedaży pozostała ostatnia. Jasne, przestronne mieszkania o pow. od 42 m2 do 89 m2 dają możliwość dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Dodatkową zaletą jest atrakcyjna cena – już od 5998 zł za m2.

Projekt został przygotowany z myślą o osobach pragnących czerpać korzyści z uroków miejskiego życia, jednocześnie ciesząc się ciszą i spokojem w najbliższym otoczeniu. Niepowtarzalny charakter miejsca wynika z innowacyjności zainspirowanej tradycją. Jest to jedna z charakterystycznych cech Krakowa – miasta o wielowiekowej historii, podążającego jednocześnie z duchem czasu.

Mieszkania posiadają dwa piony kuchenne, co umożliwia swobodną aranżację wnętrza w różnych wariantach, jako: mieszkania dla rodzin, pod wynajem lub do prowadzenia biura.

Kompozycja architektoniczna budynków zdradza delikatne nawiązania do klasycyzmu. Przejawiają się one między innymi gzymsami, oryginalnymi obramowaniami otworów okiennych, jak i w charakterystycznym dla owego nurtu jasnym kolorze elewacji. Dopełnienie całości stanowią okalające zabudowania tereny zielone, oczko wodne i oświetlone alejki spacerowe z ławkami, dające mieszkańcom szansę na chwilę relaksu w otoczeniu natury.

Nie trzeba w tym celu wyjeżdżać poza miasto, odpoczynkowi można oddać się również na własnym tarasie, balkonie lub w ogródku. Z mieszkań położonych na najwyższych piętrach budynku podziwiać można piękną panoramę Krakowa. Ogrodzone podwórka gwarantują bezpieczną zabawę najmłodszym mieszkańcom, a parking podziemny jest znacznym udogodnieniem dla ich rodziców. Mieszkania we wszystkich budynkach mają pozwolenie na użytkowanie. Inwestor gwarantuje przeniesienie własności bezpośrednio po zapłacie. Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na pomoc architektów w zaprojektowaniu wnętrza oraz w znalezieniu odpowiedniej firmy wykończeniowej.

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska jest położone w jednej z najbezpieczniejszych i najspokojniejszych dzielnic Krakowa – Prądniku Białym. W bliskim sąsiedztwie Osiedla Kuźnica Kołłątajowska znajdują się również liczne sklepy i punkty usługowe.

Budowa w całości inwestycji jest zakończona, osiedle jest zamknięte, budynki z pozwoleniem na użytkowanie.

Ponadprzeciętny standard wykonania mieszkań oraz części wspólnych budynków, eleganckie, ciche windy dostępne z poziomu garaży, budynki dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych. Odległości między budynkami pozwalają zachować komfort oraz intymność. Mieszkania oddane są w standardzie deweloperskim. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska w Krakowie

Kraków:

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska to inwestycja, która dostarczy na krakowski rynek nieruchomości mieszkania w cenach kształtujących się poniżej średniej dla miasta. Ceny oferowanych lokali rozpoczynają się od 5 998 zł/mkw. Poza czynnikiem finansowym do zakupu nieruchomości w ramach tego projektu skłaniają walory architektoniczne, atrakcyjnie zagospodarowane przestrzenie wspólne oraz inne udogodnienia dla mieszkańców. Osiedle składa się z 4 stosunkowo niewielkich kamienic. Obecnie w sprzedaży pozostał jeszcze jeden budynek.

Projekt nawiązuje do założeń klasycyzmu, o czym świadczą charakterystyczne detale, takie jak gzymsy czy ozdobne obramowania okienne. Budynki łączy również jasna kolorystyka elewacji, która kojarzy się z prostotą i elegancją. Warto zwrócić uwagę na najbliższe otoczenie zabudowy. Kameralny klimat inwestycji dopełniają pobliskie tereny zielone z oczkiem wodnym i alejkami spacerowymi. Korzyści wynikające z położenia osiedla to m.in. możliwość wypoczynku w cichej i spokojnej okolicy oraz odpowiednie warunki dla miłośników sportu i rekreacji na łonie natury.

Inwestycja znajduje się przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej w dzielnicy Prądnik Biały. Ta część miasta cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród deweloperów działających w segmencie mieszkaniowym, ale także inwestorów realizujących przedsięwzięcia komercyjne. W związku z tym dzielnica ma duży potencjał do dalszego rozwoju infrastrukturalnego. Potwierdzeniem tego faktu są plany władz miasta, związane m.in. z budową nowej linii tramwajowej.

Oferta obejmuje komfortowe 2-, 3- oraz 4-pokojowe mieszkania. Ich powierzchnie wynoszą od 42,92 do 89,66 mkw. Rozkłady lokali zostały przemyślane w taki sposób, by umożliwić nabywcom dostosowanie pomieszczeń do różnych funkcji. W każdym mieszkaniu zaprojektowano dwa piony kuchenne, dzięki czemu wnętrze może pełnić funkcję mieszkania dla rodziny, lokalu pod wynajem bądź kameralnego biura. Deweloper – firma Kuźnica Kołłątajowska Sp. z o.o. Sp. Kom. – pozostawił nabywcom dużą swobodę w zakresie aranżacji, a zarazem zapewnił pomoc profesjonalnych doradców. Dzięki nim znalezienie odpowiedniej firmy wykończeniowej czy wybranie projektu wnętrze będzie znacznie łatwiejsze.

Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców są prywatne ogródki, balkony oraz tarasy. Z mieszkań usytuowanych na najwyższych kondygnacjach roztacza się widok na panoramę Krakowa. W podziemnej części budynku mieści się parking do dyspozycji mieszkańców.

 

 1408 wydruk błąd schowek

Ostatnio przeglądane

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Kuźnica Kołłątajowska Sp. z o.o. Sp. Kom.

31-234 Kraków, ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej 13c/5

telefon pokaż kontakt

Telefon: (12) 628-50-10 , (12) 628-50-11

Adres e-mail: biuro@osiedle-kuznica.pl

Strona www: www.osiedle-kuznica.pl

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

pobieranie

Pobierz wzór umowy

Umowa przedwstępna sprzedaży nieruchomości

wybierz plik do pobrania
doc pdf

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości


Inwestycje deweloperskie KrakówInwestycje deweloperskie WarszawaInwestycje deweloperskie WrocławInwestycje deweloperskie PoznańInwestycje deweloperskie GdańskInwestycje deweloperskie GdyniaInwestycje deweloperskie RzeszówInwestycje deweloperskie KatowiceNowe mieszkania KrakówNowe mieszkania WarszawaNowe mieszkania WrocławNowe mieszkania PoznańNowe mieszkania GdańskNowe mieszkania GdyniaNowe mieszkania RzeszówNowe mieszkania KatowiceRynek pierwotny KrakówRynek pierwotny WarszawaRynek pierwotny WrocławRynek pierwotny PoznańRynek pierwotny GdańskRynek pierwotny GdyniaRynek pierwotny RzeszówRynek pierwotny Katowice

Deweloperzy