zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Pomorskie, - Strona 24

Dzialki na sprzedaż > Pomorskie

Sortuj:
Działka Mosty 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mosty 3 000.00m2

inwestycyjna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Mosty

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mosty 3 000.00m2

Mosty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2U4LzAxYjdlODRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żukowo 23 882.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żukowo 23 882.00m2

ul. Gdyńska · 23 882.00 m2 Działka na sprzedaż Żukowo

9.99

8 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Żukowo 23 882.00m2
Gdyńska
Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzU1LzAxYjc1NTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żukowo 73 451.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żukowo 73 451.00m2

ul. Gdyńska inwestycyjna · 73 451.00 m2 Działka na sprzedaż Żukowo

9.99

27 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

374 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Żukowo 73 451.00m2
Gdyńska
Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RjLzAxYjdkY2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kczewo 1 174.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kczewo 1 174.00m2

budowlana · 1 174.00 m2 Działka na sprzedaż Kczewo

9.99

152 620 złdo schowka

Dodaj do schowka

130 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kczewo 1 174.00m2

Kczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2JhLzAxYjdiYTRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gdańsk 684.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gdańsk 684.00m2

Kokoszki, ul. Karlikowska rekreacyjna · 684.00 m2 Działka na sprzedaż Gdańsk

9.99

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

249 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Gdańsk 684.00m2
Karlikowska
Gdańsk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FlLzAxYjdhZWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Częstkowo 1 478.00m2, działka na sprzedaż

Działka Częstkowo 1 478.00m2

budowlana · 1 478.00 m2 Działka na sprzedaż Częstkowo

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Częstkowo 1 478.00m2

Częstkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E3LzAxYjdhNzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Reda 6 314.00m2, działka na sprzedaż

Działka Reda 6 314.00m2

ul. Wejherowska inwestycyjna · 6 314.00 m2 Działka na sprzedaż Reda

9.99

6 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 029 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Reda 6 314.00m2
Wejherowska
Reda,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzliLzAxYjc5YjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niewierowo 1 205.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niewierowo 1 205.00m2

budowlana · 1 205.00 m2 Działka na sprzedaż Niewierowo

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Niewierowo 1 205.00m2

Niewierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzlhLzAxYjc5YTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czaple 865.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czaple 865.00m2

budowlana · 865.00 m2 Działka na sprzedaż Czaple

9.99

242 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Czaple 865.00m2

Czaple,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2MwLzAxYjZjMDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koleczkowo 2 063.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koleczkowo 2 063.00m2

budowlana · 2 063.00 m2 Działka na sprzedaż Koleczkowo

9.99

309 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Koleczkowo 2 063.00m2

Koleczkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzZkLzAxYjc2ZDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rewa 1 381.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rewa 1 381.00m2

budowlana · 1 381.00 m2 Działka na sprzedaż Rewa

9.99

1 173 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rewa 1 381.00m2

Rewa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzM0LzAxYjIzNDNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Koleczkowo 1 208.00m2, działka na sprzedaż

Działka Koleczkowo 1 208.00m2

ul. Polna budowlana · 1 208.00 m2 Działka na sprzedaż Koleczkowo

9.99

217 440 złdo schowka

Dodaj do schowka

180 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Koleczkowo 1 208.00m2
Polna
Koleczkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2Y3LzAxYjJmNzNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przyjaźń 948.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przyjaźń 948.00m2

ul. Jeziorna budowlana · 948.00 m2 Działka na sprzedaż Przyjaźń

9.99

137 460 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Przyjaźń 948.00m2
Jeziorna
Przyjaźń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzc3LzAxYjM3NzRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Marszewska Góra 4 127.00m2, działka na sprzedaż

Działka Marszewska Góra 4 127.00m2

budowlana · 4 127.00 m2 Działka na sprzedaż Marszewska Góra

9.99

440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

107 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Marszewska Góra 4 127.00m2

Marszewska Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2RjLzAxYjZkY2MwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Miszewko 4 658.00m2, działka na sprzedaż

Działka Miszewko 4 658.00m2

ul. Gryfa Pomorskiego inwestycyjna · 4 658.00 m2 Działka na sprzedaż Miszewko

9.99

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

384 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Miszewko 4 658.00m2
Gryfa Pomorskiego
Miszewko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzU1LzAxYjc1NTY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Tuchom 18 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Tuchom 18 800.00m2

ul. Gdyńska · 18 800.00 m2 Działka na sprzedaż Tuchom

9.99

10 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

580 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

80 %
80 %
9.99
Działka Tuchom 18 800.00m2
Gdyńska
Tuchom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzUzLzAxYjc1MzU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Domatówko 1 308.00m2, działka na sprzedaż

Działka Domatówko 1 308.00m2

budowlana · 1 308.00 m2 Działka na sprzedaż Domatówko

9.99

195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Domatówko 1 308.00m2

Domatówko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzQwLzAxYjc0MDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chmielno 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chmielno 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Chmielno

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Chmielno 1 000.00m2

Chmielno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNjLzAxYjczY2VhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szarłata 3 623.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szarłata 3 623.00m2

budowlana · 3 623.00 m2 Działka na sprzedaż Szarłata

9.99

344 185 złdo schowka

Dodaj do schowka

95 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szarłata 3 623.00m2

Szarłata,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2ZkLzAxYjZmZGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobrzewino 1 124.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobrzewino 1 124.00m2

budowlana · 1 124.00 m2 Działka na sprzedaż Dobrzewino

9.99

281 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Dobrzewino 1 124.00m2

Dobrzewino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2U4LzAxYjZlODM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sitno 974.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sitno 974.00m2

rolna · 974.00 m2 Działka na sprzedaż Sitno

9.99

150 970 złdo schowka

Dodaj do schowka

155 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sitno 974.00m2

Sitno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2U0LzAxYjZlNGNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Egiertowo 741.00m2, działka na sprzedaż

Działka Egiertowo 741.00m2

budowlana · 741.00 m2 Działka na sprzedaż Egiertowo

9.99

81 510 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Egiertowo 741.00m2

Egiertowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UxLzAxYjZlMTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łętowo 1 074.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łętowo 1 074.00m2

budowlana · 1 074.00 m2 Działka na sprzedaż Łętowo

9.99

112 995 złdo schowka

Dodaj do schowka

105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łętowo 1 074.00m2

Łętowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2QyLzAxYjZkMmE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rakowiec 13 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rakowiec 13 700.00m2

rolna · 13 700.00 m2 Działka na sprzedaż Rakowiec

9.99

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rakowiec 13 700.00m2

Rakowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y0LzAxYjRmNDc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy