zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Podlaskie, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Podlaskie

Sortuj:
Działka Jurowce 1 004.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jurowce 1 004.00m2

budowlana · 1 004.00 m2 Działka na sprzedaż Jurowce

1

284 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

284 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
1
Działka Jurowce 1 004.00m2

Jurowce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzhkLzAxYjg4ZGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Studzianki 10 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Studzianki 10 100.00m2

ul. Zaciszna budowlana · 10 100.00 m2 Działka na sprzedaż Studzianki

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

57 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Studzianki 10 100.00m2
Zaciszna
Studzianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzM2LzAxYjgzNjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białowieża 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białowieża 5 700.00m2

· 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Białowieża

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

26 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Białowieża 5 700.00m2

Białowieża,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzU3LzAxYjc1N2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rospuda 8 744.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rospuda 8 744.00m2

rolna · 8 744.00 m2 Działka na sprzedaż Rospuda

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

177 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rospuda 8 744.00m2

Rospuda,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzA3LzAxYjgwNzE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Izbiszcze 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Izbiszcze 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Izbiszcze

9.99

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Izbiszcze 1 000.00m2

Izbiszcze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2E5LzAxYjdhOThlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gorczyca 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gorczyca 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Gorczyca

9.99

135 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Gorczyca 1 000.00m2

Gorczyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc3LzAxYjc3NzNiXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sobolewo 1 067.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sobolewo 1 067.00m2

budowlana · 1 067.00 m2 Działka na sprzedaż Sobolewo

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Sobolewo 1 067.00m2

Sobolewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM2LzAxYjYzNjRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Choroszcz 775.00m2, działka na sprzedaż

Działka Choroszcz 775.00m2

inwestycyjna · 775.00 m2 Działka na sprzedaż Choroszcz

9.99

229 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Choroszcz 775.00m2

Choroszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzE4LzAxYjcxOGFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pańki 1 385.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pańki 1 385.00m2

budowlana · 1 385.00 m2 Działka na sprzedaż Pańki

9.99

209 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

152 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pańki 1 385.00m2

Pańki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzU0LzAxYjU1NGE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białystok 2 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białystok 2 200.00m2

Wygoda budowlana · 2 200.00 m2 Działka na sprzedaż Białystok

9.99

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

195 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Białystok 2 200.00m2

Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0Lzk0LzAxYjQ5NGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pomigacze 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pomigacze 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Pomigacze

9.99

189 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

173 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pomigacze 1 100.00m2

Pomigacze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzBhLzAxYjUwYTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Choroszcz 650.00m2, działka na sprzedaż

Działka Choroszcz 650.00m2

budowlana · 650.00 m2 Działka na sprzedaż Choroszcz

9.99

209 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Choroszcz 650.00m2

Choroszcz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2ViLzAxYjVlYmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Hryniewicze 1 155.00m2, działka na sprzedaż

Działka Hryniewicze 1 155.00m2

budowlana · 1 155.00 m2 Działka na sprzedaż Hryniewicze

9.99

99 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Hryniewicze 1 155.00m2

Hryniewicze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzlmL2Y2LzAxOWZmNjM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dąbrówki 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dąbrówki 600.00m2

budowlana · 600.00 m2 Działka na sprzedaż Dąbrówki

9.99

110 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dąbrówki 600.00m2

Dąbrówki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E1L2MyLzAxYTVjMmZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Osowicze 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Osowicze 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Osowicze

9.99

315 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Osowicze 800.00m2

Osowicze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2E2LzRlLzAxYTY0ZTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białystok 840.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białystok 840.00m2

Starosielce, ul. Niewodnicka budowlana · 840.00 m2 Działka na sprzedaż Białystok

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Białystok 840.00m2
Niewodnicka
Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzhiLzJlLzAxOGIyZTZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kleosin 1 778.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kleosin 1 778.00m2

budowlana · 1 778.00 m2 Działka na sprzedaż Kleosin

9.99

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

349 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kleosin 1 778.00m2

Kleosin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzllLzQ1LzAxOWU0NTY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jurowce 3 150.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jurowce 3 150.00m2

ul. Wiejska budowlana · 3 150.00 m2 Działka na sprzedaż Jurowce

9.99

489 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

156 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Jurowce 3 150.00m2
Wiejska
Jurowce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzllL2JjLzAxOWViYzQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białystok 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białystok 1 500.00m2

Dojlidy Górne budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Białystok

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Białystok 1 500.00m2

Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzlmLzBhLzAxOWYwYTRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dobrzyniewo Duże 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dobrzyniewo Duże 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Dobrzyniewo Duże

9.99

96 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dobrzyniewo Duże 1 500.00m2

Dobrzyniewo Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzg1LzY5LzAxODU2OWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zabłudów 1 131.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zabłudów 1 131.00m2

budowlana · 1 131.00 m2 Działka na sprzedaż Zabłudów

9.99

113 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zabłudów 1 131.00m2

Zabłudów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzgzL2Q5LzAxODNkOTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zabłudów 944.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zabłudów 944.00m2

budowlana · 944.00 m2 Działka na sprzedaż Zabłudów

9.99

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zabłudów 944.00m2

Zabłudów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzgzL2Q5LzAxODNkOTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białystok 370.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białystok 370.00m2

Jaroszówka/Jaroszówka · 370.00 m2 Działka na sprzedaż Białystok

9.99

49 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

132 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Białystok 370.00m2

Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzE2LzAxYjUxNjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Białystok 619.00m2, działka na sprzedaż

Działka Białystok 619.00m2

Mickiewicza, ul. C. Miłosza budowlana · 619.00 m2 Działka na sprzedaż Białystok

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Białystok 619.00m2
C. Miłosza
Białystok,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzFjLzAxYjQxYzYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy