zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Osiedle Poznańskie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Lubuskie > Gorzowski > Osiedle Poznańskie

Sortuj:
Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2, działka na sprzedaż

Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2

· 1 263.00 m2 Działka na sprzedaż Osiedle Poznańskie

brak oceny

70 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2

Osiedle Poznańskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy