zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Gorzowski, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Lubuskie > Gorzowski

Sortuj:
Działka Chwalęcice 1 310.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chwalęcice 1 310.00m2

budowlana · 1 310.00 m2 Działka na sprzedaż Chwalęcice

brak oceny

329 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

251 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chwalęcice 1 310.00m2

Chwalęcice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Różanki 2 231.00m2, działka na sprzedaż

Działka Różanki 2 231.00m2

budowlana · 2 231.00 m2 Działka na sprzedaż Różanki

brak oceny

369 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

165 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Różanki 2 231.00m2

Różanki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jenin 44 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jenin 44 900.00m2

budowlana · 44 900.00 m2 Działka na sprzedaż Jenin

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Jenin 44 900.00m2

Jenin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Baczyna 1 564.00m2, działka na sprzedaż

Działka Baczyna 1 564.00m2

budowlana · 1 564.00 m2 Działka na sprzedaż Baczyna

brak oceny

99 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

64 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Baczyna 1 564.00m2

Baczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolemin 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolemin 3 000.00m2

budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bolemin

brak oceny

160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bolemin 3 000.00m2

Bolemin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Karnin 1 178.00m2, działka na sprzedaż

Działka Karnin 1 178.00m2

· 1 178.00 m2 Działka na sprzedaż Karnin

brak oceny

129 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Karnin 1 178.00m2

Karnin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2, działka na sprzedaż

Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2

· 1 263.00 m2 Działka na sprzedaż Osiedle Poznańskie

brak oceny

70 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

55 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Osiedle Poznańskie 1 263.00m2

Osiedle Poznańskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Janczewo 1 156.00m2, działka na sprzedaż

Działka Janczewo 1 156.00m2

budowlana · 1 156.00 m2 Działka na sprzedaż Janczewo

brak oceny

89 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Janczewo 1 156.00m2

Janczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy