zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na sprzedaż Gorzowski, - Strona 1

Mieszkania na sprzedaż > Lubuskie > Gorzowski

Sortuj:
Mieszkanie Wawrów 50.77m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Wawrów 50.77m2

2 pokoje· piętro: 2 · 50.77 m2 Mieszkanie na sprzedaż Wawrów

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

64 %
64 %
brak oceny
Mieszkanie Wawrów 50.77m2

Wawrów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Witnica 52.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Witnica 52.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 52.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Witnica

brak oceny

392 550 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 549 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Witnica 52.00m2

Witnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Witnica 34.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Witnica 34.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 34.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Witnica

brak oceny

255 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Witnica 34.00m2

Witnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Witnica 49.00m2, mieszkanie na sprzedaż

Mieszkanie Witnica 49.00m2

2 pokoje· piętro: 1 z 2 · 49.00 m2 Mieszkanie na sprzedaż Witnica

brak oceny

367 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Witnica 49.00m2

Witnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy