zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Opolskie, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Opolskie

Sortuj:
Działka gm. Namysłów 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka gm. Namysłów 1 000.00m2

· 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż gm. Namysłów

brak oceny

69 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

72 %
72 %
brak oceny
Działka gm. Namysłów 1 000.00m2

gm. Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka gm. Świerczów 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka gm. Świerczów 1 200.00m2

· 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż gm. Świerczów

brak oceny

60 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

72 %
72 %
brak oceny
Działka gm. Świerczów 1 200.00m2

gm. Świerczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 1 021.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 1 021.00m2

inna · 1 021.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

brak oceny

51 050 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Namysłów 1 021.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka gm. Wilków 8 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka gm. Wilków 8 600.00m2

· 8 600.00 m2 Działka na sprzedaż gm. Wilków

brak oceny

379 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

72 %
72 %
brak oceny
Działka gm. Wilków 8 600.00m2

gm. Wilków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowe Smarchowice 1 030.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowe Smarchowice 1 030.00m2

budowlana · 1 030.00 m2 Działka na sprzedaż Nowe Smarchowice

brak oceny

61 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Nowe Smarchowice 1 030.00m2

Nowe Smarchowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gościce 1 869.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gościce 1 869.00m2

budowlana · 1 869.00 m2 Działka na sprzedaż Gościce

brak oceny

128 961 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gościce 1 869.00m2

Gościce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 4 608.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 4 608.00m2

· 4 608.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

brak oceny

88 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Namysłów 4 608.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 17 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 17 700.00m2

· 17 700.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

brak oceny

1 770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Namysłów 17 700.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzeg 20 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzeg 20 000.00m2

budowlana · 20 000.00 m2 Działka na sprzedaż Brzeg

brak oceny

1 740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzeg 20 000.00m2

Brzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzeg 20 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzeg 20 000.00m2

budowlana · 20 000.00 m2 Działka na sprzedaż Brzeg

brak oceny

1 740 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Brzeg 20 000.00m2

Brzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świerczów 8 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świerczów 8 200.00m2

· 8 200.00 m2 Działka na sprzedaż Świerczów

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Świerczów 8 200.00m2

Świerczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głębinów 666.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głębinów 666.00m2

budowlana · 666.00 m2 Działka na sprzedaż Głębinów

brak oceny

162 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Głębinów 666.00m2

Głębinów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJkLzAxYmEyZDBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czarnolas 1 120.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czarnolas 1 120.00m2

budowlana · 1 120.00 m2 Działka na sprzedaż Czarnolas

brak oceny

57 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Czarnolas 1 120.00m2

Czarnolas,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jarnołtów 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jarnołtów 300.00m2

budowlana · 300.00 m2 Działka na sprzedaż Jarnołtów

brak oceny

8 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jarnołtów 300.00m2

Jarnołtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Tarnów Opolski 3 895.00m2, działka na sprzedaż

Działka Tarnów Opolski 3 895.00m2

budowlana · 3 895.00 m2 Działka na sprzedaż Tarnów Opolski

brak oceny

445 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

114 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Tarnów Opolski 3 895.00m2

Tarnów Opolski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYmY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 955.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 955.00m2

budowlana · 955.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

brak oceny

71 625 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Namysłów 955.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 3 000.00m2

· 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

9.99

65 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Namysłów 3 000.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Namysłów 1 006.00m2, działka na sprzedaż

Działka Namysłów 1 006.00m2

· 1 006.00 m2 Działka na sprzedaż Namysłów

9.99

90 540 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Namysłów 1 006.00m2

Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Idzikowice 8 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Idzikowice 8 200.00m2

· 8 200.00 m2 Działka na sprzedaż Idzikowice

9.99

125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Idzikowice 8 200.00m2

Idzikowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Piastowice 42 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Piastowice 42 800.00m2

rolna · 42 800.00 m2 Działka na sprzedaż Piastowice

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Piastowice 42 800.00m2

Piastowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzFhLzAxYjQxYWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lubsza 15 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lubsza 15 200.00m2

rekreacyjna · 15 200.00 m2 Działka na sprzedaż Lubsza

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Lubsza 15 200.00m2

Lubsza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzFhLzAxYjQxYWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamiennik 23 417.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamiennik 23 417.00m2

inwestycyjna · 23 417.00 m2 Działka na sprzedaż Kamiennik

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kamiennik 23 417.00m2

Kamiennik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZmLzAxYjk2ZmUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lenarcice 1 658.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lenarcice 1 658.00m2

rekreacyjna · 1 658.00 m2 Działka na sprzedaż Lenarcice

9.99

119 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Lenarcice 1 658.00m2

Lenarcice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYwLzAxYjg2MDM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lenarcice 829.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lenarcice 829.00m2

rekreacyjna · 829.00 m2 Działka na sprzedaż Lenarcice

9.99

59 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Lenarcice 829.00m2

Lenarcice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYwLzAxYjg2MDMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy