zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 7

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Rząska 3 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 3 100.00m2

budowlana · 3 100.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rząska 3 100.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skawina 1 886.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skawina 1 886.00m2

ul. Altanowa budowlana · 1 886.00 m2 Działka na sprzedaż Skawina

brak oceny

608 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

322 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Skawina 1 886.00m2
Altanowa
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Radziszowska 5 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Radziszowska 5 900.00m2

budowlana · 5 900.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Radziszowska

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

34 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Radziszowska 5 900.00m2

Wola Radziszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Narama 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Narama 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Narama

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Narama 1 300.00m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Młodziejowice 30 420.00m2, działka na sprzedaż

Działka Młodziejowice 30 420.00m2

budowlana · 30 420.00 m2 Działka na sprzedaż Młodziejowice

brak oceny

4 860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Młodziejowice 30 420.00m2

Młodziejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sąspów 1 511.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sąspów 1 511.00m2

budowlana · 1 511.00 m2 Działka na sprzedaż Sąspów

brak oceny

446 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sąspów 1 511.00m2

Sąspów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 783.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 783.00m2

budowlana · 783.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

brak oceny

349 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

446 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Zachariaszowska 783.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Skrzeszowice 994.00m2, działka na sprzedaż

Działka Skrzeszowice 994.00m2

inwestycyjna · 994.00 m2 Działka na sprzedaż Skrzeszowice

brak oceny

148 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Skrzeszowice 994.00m2

Skrzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudno 1 992.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudno 1 992.00m2

budowlana · 1 992.00 m2 Działka na sprzedaż Rudno

brak oceny

172 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudno 1 992.00m2

Rudno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Modlniczka 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Modlniczka 1 800.00m2

ul. Słoneczna inna · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Modlniczka

brak oceny

388 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Modlniczka 1 800.00m2
Słoneczna
Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nawojowa Góra 13 045.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nawojowa Góra 13 045.00m2

ul. Krakowska inna · 13 045.00 m2 Działka na sprzedaż Nawojowa Góra

brak oceny

1 975 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

151 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Nawojowa Góra 13 045.00m2
Krakowska
Nawojowa Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szyce 1 931.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szyce 1 931.00m2

budowlana · 1 931.00 m2 Działka na sprzedaż Szyce

brak oceny

697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

361 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szyce 1 931.00m2

Szyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 4 025.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 4 025.00m2

ul. Maryjna inwestycyjna · 4 025.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Gaj 4 025.00m2
Maryjna
Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudno 2 013.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudno 2 013.00m2

budowlana · 2 013.00 m2 Działka na sprzedaż Rudno

brak oceny

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rudno 2 013.00m2

Rudno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 1 030.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 1 030.00m2

budowlana · 1 030.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

670 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Giebułtów 1 030.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grębynice 5 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grębynice 5 600.00m2

rolna · 5 600.00 m2 Działka na sprzedaż Grębynice

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Grębynice 5 600.00m2

Grębynice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Giebułtów 900.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żerkowice 9 915.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żerkowice 9 915.00m2

budowlana · 9 915.00 m2 Działka na sprzedaż Żerkowice

brak oceny

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

201 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Żerkowice 9 915.00m2

Żerkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 200.00m2

Celiny budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

132 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 1 200.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 2 300.00m2

Celiny budowlana · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 2 300.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 2 491.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 2 491.00m2

budowlana · 2 491.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

579 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

232 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 2 491.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszków 3 543.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszków 3 543.00m2

budowlana · 3 543.00 m2 Działka na sprzedaż Maszków

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

223 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Maszków 3 543.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolechowice 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolechowice 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Bolechowice

brak oceny

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

331 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bolechowice 1 300.00m2

Bolechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pielgrzymowice 5 720.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pielgrzymowice 5 720.00m2

budowlana · 5 720.00 m2 Działka na sprzedaż Pielgrzymowice

brak oceny

489 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Pielgrzymowice 5 720.00m2

Pielgrzymowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy