zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 8

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Sadowie 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sadowie 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Sadowie

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sadowie 1 000.00m2

Sadowie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 6 198.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 6 198.00m2

budowlana · 6 198.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 6 198.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 2 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 2 100.00m2

budowlana · 2 100.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

381 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Giebułtów 2 100.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 400.00m2

rekreacyjna · 400.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

brak oceny

58 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Gaj 400.00m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNTc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 3 000.00m2

ul. Widokowa budowlana · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Zelków 3 000.00m2
Widokowa
Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 064.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 064.00m2

budowlana · 1 064.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

771 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 064.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

brak oceny

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kozierów 1 200.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 5 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 5 700.00m2

budowlana · 5 700.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

149 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kozierów 5 700.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Raciborowice 5 903.00m2, działka na sprzedaż

Działka Raciborowice 5 903.00m2

inwestycyjna · 5 903.00 m2 Działka na sprzedaż Raciborowice

brak oceny

2 580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

437 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Raciborowice 5 903.00m2

Raciborowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTI5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 1 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 1 800.00m2

budowlana · 1 800.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 1 800.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce 2 249.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 2 249.00m2

inwestycyjna · 2 249.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Węgrzce 2 249.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Masłomiąca 64 182.00m2, działka na sprzedaż

Działka Masłomiąca 64 182.00m2

inwestycyjna · 64 182.00 m2 Działka na sprzedaż Masłomiąca

brak oceny

12 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

192 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Masłomiąca 64 182.00m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Zachariaszowska 870.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Zachariaszowska 870.00m2

budowlana · 870.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Zachariaszowska

brak oceny

348 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wola Zachariaszowska 870.00m2

Wola Zachariaszowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 24 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 24 400.00m2

budowlana · 24 400.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Mogilany 24 400.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Libertów 24 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Libertów 24 400.00m2

budowlana · 24 400.00 m2 Działka na sprzedaż Libertów

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Libertów 24 400.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rząska 815.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rząska 815.00m2

budowlana · 815.00 m2 Działka na sprzedaż Rząska

brak oceny

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

968 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rząska 815.00m2

Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 3 049.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 3 049.00m2

inna · 3 049.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

344 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zielonki 3 049.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Boleń 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Boleń 1 000.00m2

rolna · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Boleń

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

280 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Boleń 1 000.00m2

Boleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolechowice 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolechowice 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Bolechowice

brak oceny

387 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

387 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Bolechowice 1 000.00m2

Bolechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zelków 3 817.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zelków 3 817.00m2

· 3 817.00 m2 Działka na sprzedaż Zelków

brak oceny

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

335 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zelków 3 817.00m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczodrkowice 5 197.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczodrkowice 5 197.00m2

budowlana · 5 197.00 m2 Działka na sprzedaż Szczodrkowice

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Szczodrkowice 5 197.00m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Smardzowice 6 310.00m2, działka na sprzedaż

Działka Smardzowice 6 310.00m2

· 6 310.00 m2 Działka na sprzedaż Smardzowice

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Smardzowice 6 310.00m2

Smardzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce 5 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 5 600.00m2

budowlana · 5 600.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

2 520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Węgrzce 5 600.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce 4 095.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 4 095.00m2

budowlana · 4 095.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

281 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Węgrzce 4 095.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy