zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kamieński, - Strona 3

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński

Sortuj:
Działka Dziwnów 213.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziwnów 213.00m2

budowlana · 213.00 m2 Działka na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 662 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Dziwnów 213.00m2

Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Radawka 507.00m2, działka na sprzedaż

Działka Radawka 507.00m2

budowlana · 507.00 m2 Działka na sprzedaż Radawka

brak oceny

284 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Radawka 507.00m2

Radawka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Golczewo 10 903.00m2, działka na sprzedaż

Działka Golczewo 10 903.00m2

inwestycyjna · 10 903.00 m2 Działka na sprzedaż Golczewo

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

69 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Golczewo 10 903.00m2

Golczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gostyń 15 825.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gostyń 15 825.00m2

rolna · 15 825.00 m2 Działka na sprzedaż Gostyń

brak oceny

791 250 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gostyń 15 825.00m2

Gostyń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rzewnowo 5 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rzewnowo 5 000.00m2

· 5 000.00 m2 Działka na sprzedaż Rzewnowo

brak oceny

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Działka Rzewnowo 5 000.00m2

Rzewnowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rekowo 1 020.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rekowo 1 020.00m2

budowlana · 1 020.00 m2 Działka na sprzedaż Rekowo

brak oceny

319 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Rekowo 1 020.00m2

Rekowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świerzno 890.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świerzno 890.00m2

budowlana · 890.00 m2 Działka na sprzedaż Świerzno

brak oceny

105 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Świerzno 890.00m2

Świerzno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Połchowo 4 490.00m2, działka na sprzedaż

Działka Połchowo 4 490.00m2

budowlana · 4 490.00 m2 Działka na sprzedaż Połchowo

brak oceny

314 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Połchowo 4 490.00m2

Połchowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Połchowo 1 845.00m2, działka na sprzedaż

Działka Połchowo 1 845.00m2

budowlana · 1 845.00 m2 Działka na sprzedaż Połchowo

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

157 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Połchowo 1 845.00m2

Połchowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień Pomorski 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień Pomorski 3 000.00m2

budowlano-rolna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

138 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

46 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień Pomorski 3 000.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kołczewo 1 094.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kołczewo 1 094.00m2

budowlana · 1 094.00 m2 Działka na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

411 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kołczewo 1 094.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sierosław 4 892.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sierosław 4 892.00m2

budowlana · 4 892.00 m2 Działka na sprzedaż Sierosław

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sierosław 4 892.00m2

Sierosław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wolin 999.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wolin 999.00m2

budowlana · 999.00 m2 Działka na sprzedaż Wolin

brak oceny

215 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Wolin 999.00m2

Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zastań 2 050.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zastań 2 050.00m2

budowlana · 2 050.00 m2 Działka na sprzedaż Zastań

brak oceny

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Zastań 2 050.00m2

Zastań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ładzin 2 396.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ładzin 2 396.00m2

budowlana · 2 396.00 m2 Działka na sprzedaż Ładzin

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Ładzin 2 396.00m2

Ładzin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Ładzin 2 557.00m2, działka na sprzedaż

Działka Ładzin 2 557.00m2

budowlana · 2 557.00 m2 Działka na sprzedaż Ładzin

brak oceny

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Ładzin 2 557.00m2

Ładzin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kołczewo 1 475.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kołczewo 1 475.00m2

budowlana · 1 475.00 m2 Działka na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

237 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kołczewo 1 475.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wysoka Kamieńska 1 505.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wysoka Kamieńska 1 505.00m2

budowlana · 1 505.00 m2 Działka na sprzedaż Wysoka Kamieńska

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

279 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Wysoka Kamieńska 1 505.00m2

Wysoka Kamieńska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dusin 4 490.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dusin 4 490.00m2

rekreacyjna · 4 490.00 m2 Działka na sprzedaż Dusin

brak oceny

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

76 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Dusin 4 490.00m2

Dusin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Laska 33 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Laska 33 900.00m2

rolna · 33 900.00 m2 Działka na sprzedaż Laska

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Laska 33 900.00m2

Laska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jarszewo 1 503.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jarszewo 1 503.00m2

budowlana · 1 503.00 m2 Działka na sprzedaż Jarszewo

brak oceny

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

93 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Jarszewo 1 503.00m2

Jarszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wrzosowo 1 075.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wrzosowo 1 075.00m2

budowlana · 1 075.00 m2 Działka na sprzedaż Wrzosowo

brak oceny

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

883 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Wrzosowo 1 075.00m2

Wrzosowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wrzosowo 318.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wrzosowo 318.00m2

budowlana · 318.00 m2 Działka na sprzedaż Wrzosowo

brak oceny

255 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

802 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wrzosowo 318.00m2

Wrzosowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Recław 2 094.00m2, działka na sprzedaż

Działka Recław 2 094.00m2

rolna · 2 094.00 m2 Działka na sprzedaż Recław

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Recław 2 094.00m2

Recław,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy