zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kamieński, - Strona 4

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński

Sortuj:
Działka Chrząszczewko 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chrząszczewko 1 500.00m2

budowlano-rolna · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Chrząszczewko

brak oceny

112 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chrząszczewko 1 500.00m2

Chrząszczewko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Borucin 26 782.00m2, działka na sprzedaż

Działka Borucin 26 782.00m2

budowlano-rolna · 26 782.00 m2 Działka na sprzedaż Borucin

brak oceny

179 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Borucin 26 782.00m2

Borucin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień Pomorski 15 371.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień Pomorski 15 371.00m2

rolna · 15 371.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kamień Pomorski 15 371.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sibin 7 350.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sibin 7 350.00m2

rolna · 7 350.00 m2 Działka na sprzedaż Sibin

brak oceny

109 890 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Sibin 7 350.00m2

Sibin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jarszewo 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jarszewo 1 500.00m2

budowlano-rolna · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Jarszewo

brak oceny

60 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Jarszewo 1 500.00m2

Jarszewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Strzeżewo 3 014.00m2, działka na sprzedaż

Działka Strzeżewo 3 014.00m2

rekreacyjna · 3 014.00 m2 Działka na sprzedaż Strzeżewo

brak oceny

95 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Strzeżewo 3 014.00m2

Strzeżewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gostyniec 7 041.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gostyniec 7 041.00m2

budowlano-rolna · 7 041.00 m2 Działka na sprzedaż Gostyniec

brak oceny

249 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

35 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Gostyniec 7 041.00m2

Gostyniec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chrząszczewo 27 234.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chrząszczewo 27 234.00m2

rolna · 27 234.00 m2 Działka na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

20 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Chrząszczewo 27 234.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chrząszczewo 17 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chrząszczewo 17 100.00m2

rolna · 17 100.00 m2 Działka na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

87 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chrząszczewo 17 100.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Strzeżewo 14 112.00m2, działka na sprzedaż

Działka Strzeżewo 14 112.00m2

budowlana · 14 112.00 m2 Działka na sprzedaż Strzeżewo

brak oceny

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Strzeżewo 14 112.00m2

Strzeżewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2ZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wolin 4 140.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wolin 4 140.00m2

ul. Spokojna budowlana · 4 140.00 m2 Działka na sprzedaż Wolin

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

181 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Wolin 4 140.00m2
Spokojna
Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2YwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Międzyzdroje 2 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Międzyzdroje 2 400.00m2

rolna · 2 400.00 m2 Działka na sprzedaż Międzyzdroje

brak oceny

95 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Międzyzdroje 2 400.00m2

Międzyzdroje,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2VjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Golczewo 2 563.00m2, działka na sprzedaż

Działka Golczewo 2 563.00m2

budowlana · 2 563.00 m2 Działka na sprzedaż Golczewo

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Golczewo 2 563.00m2

Golczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2U5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jatki 2 651.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jatki 2 651.00m2

rolna · 2 651.00 m2 Działka na sprzedaż Jatki

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

75 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jatki 2 651.00m2

Jatki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Jatki 566.00m2, działka na sprzedaż

Działka Jatki 566.00m2

rolna · 566.00 m2 Działka na sprzedaż Jatki

brak oceny

73 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Jatki 566.00m2

Jatki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zastań 3 267.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zastań 3 267.00m2

rolna · 3 267.00 m2 Działka na sprzedaż Zastań

brak oceny

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zastań 3 267.00m2

Zastań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2RjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rekowo 2 709.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rekowo 2 709.00m2

rolna · 2 709.00 m2 Działka na sprzedaż Rekowo

brak oceny

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

44 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Rekowo 2 709.00m2

Rekowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Strzeżewko 4 752.00m2, działka na sprzedaż

Działka Strzeżewko 4 752.00m2

rolna · 4 752.00 m2 Działka na sprzedaż Strzeżewko

brak oceny

149 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Strzeżewko 4 752.00m2

Strzeżewko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Buniewice 2 002.00m2, działka na sprzedaż

Działka Buniewice 2 002.00m2

budowlano-rolna · 2 002.00 m2 Działka na sprzedaż Buniewice

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Buniewice 2 002.00m2

Buniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziwnówek 1 117.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziwnówek 1 117.00m2

budowlana · 1 117.00 m2 Działka na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Dziwnówek 1 117.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chomino 43 773.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chomino 43 773.00m2

rolna · 43 773.00 m2 Działka na sprzedaż Chomino

brak oceny

203 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chomino 43 773.00m2

Chomino,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2M4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziwnów 246.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziwnów 246.00m2

ul. Marynarki Wojennej budowlana · 246.00 m2 Działka na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

295 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Dziwnów 246.00m2
Marynarki Wojennej
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2MyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zastań 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zastań 3 000.00m2

rolna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Zastań

brak oceny

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Zastań 3 000.00m2

Zastań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2JlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziwnów 952.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziwnów 952.00m2

budowlana · 952.00 m2 Działka na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

819 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Dziwnów 952.00m2

Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2JjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy