zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Kamieński, - Strona 2

Dzialki na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński

Sortuj:
Działka Sibin 54 612.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sibin 54 612.00m2

rolna · 54 612.00 m2 Działka na sprzedaż Sibin

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Sibin 54 612.00m2

Sibin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziwnów 2 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziwnów 2 800.00m2

ul. Kościelna budowlana · 2 800.00 m2 Działka na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Działka Dziwnów 2 800.00m2
Kościelna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świerzno 823.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świerzno 823.00m2

budowlano-rolna · 823.00 m2 Działka na sprzedaż Świerzno

brak oceny

60 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Świerzno 823.00m2

Świerzno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chrząszczewo 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chrząszczewo 1 400.00m2

budowlana · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

112 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chrząszczewo 1 400.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chrząszczewo 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chrząszczewo 2 000.00m2

rolna · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

105 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chrząszczewo 2 000.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Chrząszczewo 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Chrząszczewo 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Chrząszczewo 1 500.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Buniewice 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Buniewice 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Buniewice

brak oceny

99 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Buniewice 1 000.00m2

Buniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Buniewice 1 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Buniewice 1 000.00m2

budowlana · 1 000.00 m2 Działka na sprzedaż Buniewice

brak oceny

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Buniewice 1 000.00m2

Buniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Buniewice 2 002.00m2, działka na sprzedaż

Działka Buniewice 2 002.00m2

budowlano-rolna · 2 002.00 m2 Działka na sprzedaż Buniewice

brak oceny

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

77 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Buniewice 2 002.00m2

Buniewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Połchowo 4 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Połchowo 4 800.00m2

budowlano-rolna · 4 800.00 m2 Działka na sprzedaż Połchowo

brak oceny

188 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

39 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Połchowo 4 800.00m2

Połchowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wolin 1 083.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wolin 1 083.00m2

budowlana · 1 083.00 m2 Działka na sprzedaż Wolin

brak oceny

159 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wolin 1 083.00m2

Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wolin 6 470.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wolin 6 470.00m2

budowlano-rolna · 6 470.00 m2 Działka na sprzedaż Wolin

brak oceny

269 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Wolin 6 470.00m2

Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kołczewo 5 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kołczewo 5 000.00m2

rolna · 5 000.00 m2 Działka na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

76 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kołczewo 5 000.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień Pomorski 821.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień Pomorski 821.00m2

budowlana · 821.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

181 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień Pomorski 821.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grębowo 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grębowo 3 000.00m2

rolna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Grębowo

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Grębowo 3 000.00m2

Grębowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień Pomorski 49 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień Pomorski 49 200.00m2

rolna · 49 200.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień Pomorski 49 200.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kołczewo 29 774.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kołczewo 29 774.00m2

rolna · 29 774.00 m2 Działka na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Kołczewo 29 774.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kamień Pomorski 1 037.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kamień Pomorski 1 037.00m2

budowlana · 1 037.00 m2 Działka na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Kamień Pomorski 1 037.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świerzno 38 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świerzno 38 300.00m2

rolna · 38 300.00 m2 Działka na sprzedaż Świerzno

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Świerzno 38 300.00m2

Świerzno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wolin 27 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wolin 27 900.00m2

ul. Spokojna rolna · 27 900.00 m2 Działka na sprzedaż Wolin

brak oceny

139 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Wolin 27 900.00m2
Spokojna
Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Golczewo 6 730.00m2, działka na sprzedaż

Działka Golczewo 6 730.00m2

budowlana · 6 730.00 m2 Działka na sprzedaż Golczewo

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Golczewo 6 730.00m2

Golczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Golczewo 23 226.00m2, działka na sprzedaż

Działka Golczewo 23 226.00m2

rolna · 23 226.00 m2 Działka na sprzedaż Golczewo

brak oceny

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Golczewo 23 226.00m2

Golczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gostyń 1 818.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gostyń 1 818.00m2

budowlana · 1 818.00 m2 Działka na sprzedaż Gostyń

brak oceny

399 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

220 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gostyń 1 818.00m2

Gostyń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gostyń 1 717.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gostyń 1 717.00m2

budowlana · 1 717.00 m2 Działka na sprzedaż Gostyń

brak oceny

380 820 złdo schowka

Dodaj do schowka

222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Gostyń 1 717.00m2

Gostyń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy