zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Działka Budy Zaklasztorne 2 641.00m2, działka na sprzedaż

Działka Budy Zaklasztorne 2 641.00m2

budowlana · 2 641.00 m2 Działka na sprzedaż Budy Zaklasztorne

brak oceny

290 510 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Budy Zaklasztorne 2 641.00m2

Budy Zaklasztorne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Budy Zaklasztorne 2 657.00m2, działka na sprzedaż

Działka Budy Zaklasztorne 2 657.00m2

budowlana · 2 657.00 m2 Działka na sprzedaż Budy Zaklasztorne

brak oceny

292 270 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Budy Zaklasztorne 2 657.00m2

Budy Zaklasztorne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 202.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 202.00m2

budowlana · 1 202.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

84 140 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 202.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 199.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 199.00m2

budowlana · 1 199.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

83 930 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 199.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 119.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 119.00m2

budowlana · 1 119.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

78 330 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 119.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 121.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 121.00m2

budowlana · 1 121.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

78 470 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 121.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 118.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 118.00m2

budowlana · 1 118.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

78 260 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 118.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 073.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 073.00m2

budowlana · 1 073.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

75 110 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 073.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stary Łajszczew 74 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stary Łajszczew 74 200.00m2

inwestycyjna · 74 200.00 m2 Działka na sprzedaż Stary Łajszczew

brak oceny

742 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Stary Łajszczew 74 200.00m2

Stary Łajszczew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stary Łajszczew 13 201.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stary Łajszczew 13 201.00m2

rolna · 13 201.00 m2 Działka na sprzedaż Stary Łajszczew

brak oceny

105 608 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Stary Łajszczew 13 201.00m2

Stary Łajszczew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Puszcza Mariańska 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Puszcza Mariańska 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Puszcza Mariańska

brak oceny

84 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

70 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Puszcza Mariańska 1 200.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stary Łajszczew 47 885.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stary Łajszczew 47 885.00m2

inwestycyjna · 47 885.00 m2 Działka na sprzedaż Stary Łajszczew

brak oceny

478 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Stary Łajszczew 47 885.00m2

Stary Łajszczew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Lisowola 58 340.00m2, działka na sprzedaż

Działka Lisowola 58 340.00m2

inwestycyjna · 58 340.00 m2 Działka na sprzedaż Lisowola

brak oceny

583 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Lisowola 58 340.00m2

Lisowola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wycześniak 162 570.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wycześniak 162 570.00m2

inwestycyjna · 162 570.00 m2 Działka na sprzedaż Wycześniak

brak oceny

1 625 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Wycześniak 162 570.00m2

Wycześniak,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Grabina Radziwiłłowska 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grabina Radziwiłłowska 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Grabina Radziwiłłowska

brak oceny

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Grabina Radziwiłłowska 2 000.00m2

Grabina Radziwiłłowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Olszanka 4 020.00m2, działka na sprzedaż

Działka Olszanka 4 020.00m2

budowlana · 4 020.00 m2 Działka na sprzedaż Olszanka

brak oceny

361 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Olszanka 4 020.00m2

Olszanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Olszanka 4 035.00m2, działka na sprzedaż

Działka Olszanka 4 035.00m2

budowlana · 4 035.00 m2 Działka na sprzedaż Olszanka

brak oceny

363 150 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Olszanka 4 035.00m2

Olszanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Olszanka 4 034.00m2, działka na sprzedaż

Działka Olszanka 4 034.00m2

budowlana · 4 034.00 m2 Działka na sprzedaż Olszanka

brak oceny

363 060 złdo schowka

Dodaj do schowka

90 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Olszanka 4 034.00m2

Olszanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Antoniew 9 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Antoniew 9 400.00m2

budowlana · 9 400.00 m2 Działka na sprzedaż Antoniew

brak oceny

282 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Antoniew 9 400.00m2

Antoniew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Antoniew 12 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Antoniew 12 500.00m2

budowlana · 12 500.00 m2 Działka na sprzedaż Antoniew

brak oceny

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Działka Antoniew 12 500.00m2

Antoniew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OWZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Leszno 8 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Leszno 8 000.00m2

budowlana · 8 000.00 m2 Działka na sprzedaż Leszno

brak oceny

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
brak oceny
Działka Leszno 8 000.00m2

Leszno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Józefów 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Józefów 1 300.00m2

ul. Wiosenna budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Józefów

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

461 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Józefów 1 300.00m2
Wiosenna
Józefów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Warszawa 14 978.00m2, działka na sprzedaż

Działka Warszawa 14 978.00m2

Wawer/Miedzeszyn, ul. Celulozy budowlana · 14 978.00 m2 Działka na sprzedaż Warszawa

9.99

16 475 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Warszawa 14 978.00m2
Celulozy
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMmM4XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Emów 2 197.00m2, działka na sprzedaż

Działka Emów 2 197.00m2

ul. Sosnowa budowlana · 2 197.00 m2 Działka na sprzedaż Emów

brak oceny

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

228 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Emów 2 197.00m2
Sosnowa
Emów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU5LzAxYmE1OTdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy