zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Bibice, - Strona 1

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Bibice

Sortuj:
Działka Bibice 801.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 801.00m2

budowlana · 801.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 801.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 980.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 980.00m2

budowlana · 980.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

238 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

243 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 980.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 14 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 14 500.00m2

inwestycyjna · 14 500.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

6 235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 14 500.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 802.00m2

budowlana · 802.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 802.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 802.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 802.00m2

budowlana · 802.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

320 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 802.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 604.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 604.00m2

budowlana · 1 604.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

641 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 604.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 123.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 123.00m2

budowlana · 1 123.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 069 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 123.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 200.00m2

ul. Warszawska budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
brak oceny
Działka Bibice 1 200.00m2
Warszawska
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0Mzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 099.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 099.00m2

budowlana · 1 099.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 099.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 064.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 064.00m2

budowlana · 1 064.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

771 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 1 064.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 2 300.00m2

rolna · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 2 300.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 2 835.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 2 835.00m2

budowlana · 2 835.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

brak oceny

567 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
brak oceny
Działka Bibice 2 835.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExNzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 10 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 10 400.00m2

budowlana · 10 400.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

4 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 10 400.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 7 767.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 7 767.00m2

inwestycyjna · 7 767.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

4 271 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 7 767.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 256.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 256.00m2

· 1 256.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bibice 1 256.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 568.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 568.00m2

· 1 568.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bibice 1 568.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 833.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 833.00m2

budowlana · 833.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 833.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 10 060.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 10 060.00m2

budowlana · 10 060.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 10 060.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 653.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 653.00m2

budowlana · 1 653.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

992 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 1 653.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 7 227.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 7 227.00m2

budowlana · 7 227.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

4 336 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 7 227.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 4 520.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 4 520.00m2

budowlana · 4 520.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

175 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 4 520.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY1LzAxYjk2NTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 5 262.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 5 262.00m2

rolna · 5 262.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

285 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 5 262.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzYxLzAxYjk2MWQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 9 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 9 700.00m2

budowlana · 9 700.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Bibice 9 700.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjLzYwLzAxYWM2MDM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy