zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Krakowski, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 538 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

1 018 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 443 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziekanowice 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziekanowice 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Dziekanowice

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 746 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Dziekanowice 240.00m2

Dziekanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 134.75m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 134.75m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 010 m2 · 134.75 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Narama 134.75m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 108.27m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 108.27m2

zab. wolnostojąca · działka: 383 m2 · 108.27 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Narama 108.27m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 98.63m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 98.63m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 98.63 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Bibice 98.63m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rudawa 85.44m2, dom na sprzedaż

Dom Rudawa 85.44m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 85.44 m2 Dom na sprzedaż Rudawa

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 289 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Rudawa 85.44m2

Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozierów 174.03m2, dom na sprzedaż

Dom Kozierów 174.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 174.03 m2 Dom na sprzedaż Kozierów

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Kozierów 174.03m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 132.04m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 132.04m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 132.04 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Zielonki 132.04m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanowice 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Polanowice 168.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 020 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Polanowice

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Polanowice 168.00m2

Polanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sułkowice 631.15m2, dom na sprzedaż

Dom Sułkowice 631.15m2

zab. wolnostojąca · działka: 17 600 m2 · 631.15 m2 Dom na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

3 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 387 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sułkowice 631.15m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Boleń 189.00m2, dom na sprzedaż

Dom Boleń 189.00m2

zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 189.00 m2 Dom na sprzedaż Boleń

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Boleń 189.00m2

Boleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skała 198.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skała 198.00m2

ul. Słomnicka działka: 1 211 m2 · 198.00 m2 Dom na sprzedaż Skała

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Skała 198.00m2
Słomnicka
Skała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 156.00m2

ul. Sportowców zab. bliźniacza · działka: 1 200 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Libertów 156.00m2
Sportowców
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 190.50m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 190.50m2

ul. Żbicka zab. wolnostojąca · działka: 1 199 m2 · 190.50 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzeszowice 190.50m2
Żbicka
Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pietrzejowice 195.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pietrzejowice 195.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 000 m2 · 195.00 m2 Dom na sprzedaż Pietrzejowice

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pietrzejowice 195.00m2

Pietrzejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cianowice Duże 237.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 237.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 237.00 m2 Dom na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cianowice Duże 237.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wołowice 197.50m2, dom na sprzedaż

Dom Wołowice 197.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 620 m2 · 197.50 m2 Dom na sprzedaż Wołowice

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 823 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wołowice 197.50m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świątniki Górne 258.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świątniki Górne 258.00m2

ul. Różana zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 258.00 m2 Dom na sprzedaż Świątniki Górne

brak oceny

1 260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 884 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świątniki Górne 258.00m2
Różana
Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagacie 101.42m2, dom na sprzedaż

Dom Zagacie 101.42m2

zab. wolnostojąca · działka: 350 m2 · 101.42 m2 Dom na sprzedaż Zagacie

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 371 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagacie 101.42m2

Zagacie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy