zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kamieński, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński

Sortuj:
Dom Kamień Pomorski 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 200.00m2

ul. F. Chopina zab. wolnostojąca · działka: 1 235 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 200.00m2
F. Chopina
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnówek 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnówek 110.00m2

działka: 300 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

678 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnówek 110.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 84.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 84.00m2

działka: 321 m2 · 84.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 536 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 84.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 75.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 75.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 500 m2 · 75.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

382 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 75.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 35.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 35.00m2

działka: 500 m2 · 35.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

189 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 35.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 35.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 35.00m2

działka: 500 m2 · 35.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

205 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 35.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Unin 63.06m2, dom na sprzedaż

Dom Unin 63.06m2

działka: 1 936 m2 · 63.06 m2 Dom na sprzedaż Unin

brak oceny

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Unin 63.06m2

Unin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 50.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 50.00m2

ul. F. Chopina działka: 790 m2 · 50.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 50.00m2
F. Chopina
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świerzno 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świerzno 200.00m2

działka: 480 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Świerzno

brak oceny

469 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świerzno 200.00m2

Świerzno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wolin 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wolin 130.00m2

działka: 1 830 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Wolin

brak oceny

725 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 577 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wolin 130.00m2

Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Domysłów 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Domysłów 100.00m2

działka: 922 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Domysłów

brak oceny

999 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Domysłów 100.00m2

Domysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wolin 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wolin 280.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 447 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Wolin

brak oceny

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wolin 280.00m2

Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 110.00m2

działka: 641 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 182 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 110.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 200.00m2

ul. C. Norwida działka: 234 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 200.00m2
C. Norwida
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnów 243.30m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnów 243.30m2

ul. Kościelna działka: 130 m2 · 243.30 m2 Dom na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 946 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnów 243.30m2
Kościelna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnówek 600.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnówek 600.00m2

działka: 587 m2 · 600.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnówek 600.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 253.52m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 253.52m2

działka: 3 506 m2 · 253.52 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 253.52m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 340.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 340.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 130.00m2

działka: 2 115 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 130.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kamień Pomorski 135.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kamień Pomorski 135.00m2

ul. F. Chopina działka: 435 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 852 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Nowy dom Kamień Pomorski 135.00m2
F. Chopina
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 145.00m2

ul. C. Norwida działka: 500 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

1 120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 724 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 145.00m2
C. Norwida
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 70.00m2

ul. M. Reja działka: 410 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 071 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 70.00m2
M. Reja
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 150.00m2

działka: 495 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 927 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 150.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wolin 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wolin 70.00m2

działka: 468 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Wolin

brak oceny

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wolin 70.00m2

Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy