zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kamieński, - Strona 3

Domy na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Kamieński

Sortuj:
Dom Chrząszczewo 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chrząszczewo 250.00m2

działka: 7 500 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

5 430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 720 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chrząszczewo 250.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2QzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chrząszczewo 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chrząszczewo 230.00m2

działka: 1 800 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Chrząszczewo

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 087 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chrząszczewo 230.00m2

Chrząszczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2JmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świerzno 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świerzno 140.00m2

działka: 600 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Świerzno

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świerzno 140.00m2

Świerzno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2JkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lubin 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lubin 300.00m2

działka: 800 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Lubin

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lubin 300.00m2

Lubin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnów 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnów 280.00m2

ul. H. Sienkiewicza działka: 500 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 179 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnów 280.00m2
H. Sienkiewicza
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2FkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnów 615.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnów 615.00m2

ul. Słoneczna działka: 747 m2 · 615.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnów

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 415 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnów 615.00m2
Słoneczna
Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2ExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 540.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 540.00m2

ul. J. Długosza działka: 1 427 m2 · 540.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

1 620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 540.00m2
J. Długosza
Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wolin 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wolin 400.00m2

ul. Wiejska działka: 563 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Wolin

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wolin 400.00m2
Wiejska
Wolin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamień Pomorski 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamień Pomorski 280.00m2

działka: 184 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Kamień Pomorski

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 068 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamień Pomorski 280.00m2

Kamień Pomorski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łukęcin 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łukęcin 200.00m2

działka: 400 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Łukęcin

brak oceny

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łukęcin 200.00m2

Łukęcin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnówek 800.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnówek 800.00m2

działka: 1 036 m2 · 800.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

3 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnówek 800.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2NzhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzywodzie 597.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzywodzie 597.00m2

działka: 676 m2 · 597.00 m2 Dom na sprzedaż Międzywodzie

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 271 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzywodzie 597.00m2

Międzywodzie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnówek 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnówek 120.00m2

działka: 630 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnówek

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dziwnówek 120.00m2

Dziwnówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzywodzie 600.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzywodzie 600.00m2

działka: 669 m2 · 600.00 m2 Dom na sprzedaż Międzywodzie

brak oceny

3 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzywodzie 600.00m2

Międzywodzie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2Nzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 178.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 476 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kołczewo 178.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzZiLzAxYjc2YmQ2XzI2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 178.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 045 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kołczewo 178.00m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzZiLzAxYjc2YmQ4XzFhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 167.47m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 167.47m2

zab. wolnostojąca · działka: 550 m2 · 167.47 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 942 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 167.47m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kołczewo 167.28m2, dom na sprzedaż

Dom Kołczewo 167.28m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 071 m2 · 167.28 m2 Dom na sprzedaż Kołczewo

brak oceny

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 874 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kołczewo 167.28m2

Kołczewo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wisełka 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wisełka 160.00m2

ul. Nowowiejska zab. wolnostojąca · działka: 330 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Wisełka

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 744 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wisełka 160.00m2
Nowowiejska
Wisełka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RmLzAxYjlkZjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dziwnów 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dziwnów 350.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 594 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Dziwnów

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dziwnów 350.00m2

Dziwnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy