zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Świdnica 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 220.00m2

działka: 450 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 220.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTFiXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Łapino Kartuskie 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapino Kartuskie 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 758 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Łapino Kartuskie

brak oceny

945 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łapino Kartuskie 135.00m2

Łapino Kartuskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wysoki Bór 75.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wysoki Bór 75.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 200 m2 · 75.00 m2 Dom na sprzedaż Wysoki Bór

brak oceny

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wysoki Bór 75.00m2

Wysoki Bór,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjBlXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bobrowniki 286.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bobrowniki 286.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 800 m2 · 286.00 m2 Dom na sprzedaż Bobrowniki

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Bobrowniki 286.00m2

Bobrowniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konin 128.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konin 128.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 128.00 m2 Dom na sprzedaż Konin

brak oceny

920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Konin 128.00m2

Konin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wysogotowo 183.52m2, dom na sprzedaż

Dom Wysogotowo 183.52m2

zab. wolnostojąca · działka: 845 m2 · 183.52 m2 Dom na sprzedaż Wysogotowo

brak oceny

872 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 754 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Wysogotowo 183.52m2

Wysogotowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kalisz 825.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kalisz 825.00m2

działka: 473 m2 · 825.00 m2 Dom na sprzedaż Kalisz

brak oceny

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

503 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Kalisz 825.00m2

Kalisz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobyla Góra 157.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kobyla Góra 157.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 189 m2 · 157.00 m2 Dom na sprzedaż Kobyla Góra

brak oceny

1 059 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Kobyla Góra 157.00m2

Kobyla Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dzierżążno 81.39m2, dom na sprzedaż

Dom Dzierżążno 81.39m2

zab. bliźniacza · działka: 793 m2 · 81.39 m2 Dom na sprzedaż Dzierżążno

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dzierżążno 81.39m2

Dzierżążno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zławieś Wielka 132.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zławieś Wielka 132.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 132.00 m2 Dom na sprzedaż Zławieś Wielka

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zławieś Wielka 132.00m2

Zławieś Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 235.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.00m2

Wesoła zab. wolnostojąca · działka: 1 813 m2 · 235.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 915 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 235.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M4LzAxYjdjOGNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Urle 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Urle 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 336 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Urle

brak oceny

465 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Urle 120.00m2

Urle,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żukowo 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żukowo 135.00m2

ul. Witosławy zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Żukowo

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 074 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Żukowo 135.00m2
Witosławy
Żukowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kąty Wrocławskie 150.70m2, dom na sprzedaż

Dom Kąty Wrocławskie 150.70m2

zab. szeregowa · działka: 299 m2 · 150.70 m2 Dom na sprzedaż Kąty Wrocławskie

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 967 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kąty Wrocławskie 150.70m2

Kąty Wrocławskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YjljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy