zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Świdnica 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świdnica 220.00m2

działka: 450 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Świdnica

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Świdnica 220.00m2

Świdnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTFiXzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Supraśl 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Supraśl 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 463 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Supraśl

brak oceny

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 161 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Supraśl 180.00m2

Supraśl,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kunowo 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kunowo 110.00m2

zab. szeregowa · działka: 3 335 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Kunowo

brak oceny

385 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Kunowo 110.00m2

Kunowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2Yjc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Olecko 181.00m2, dom na sprzedaż

Dom Olecko 181.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 431 m2 · 181.00 m2 Dom na sprzedaż Olecko

brak oceny

955 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Olecko 181.00m2

Olecko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2Yjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sabaudia 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sabaudia 110.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 700 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Sabaudia

brak oceny

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Sabaudia 110.00m2

Sabaudia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2Yjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Byczów 141.90m2, dom na sprzedaż

Dom Byczów 141.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 25 300 m2 · 141.90 m2 Dom na sprzedaż Byczów

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 762 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Byczów 141.90m2

Byczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzJmLzAxYjkyZjIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba 120.00m2

działka: 697 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poręba 120.00m2

Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Glichów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Glichów 200.00m2

działka: 2 200 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Glichów

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Glichów 200.00m2

Glichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kwapinka 64.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kwapinka 64.00m2

działka: 1 625 m2 · 64.00 m2 Dom na sprzedaż Kwapinka

brak oceny

565 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 828 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kwapinka 64.00m2

Kwapinka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba 130.00m2

działka: 700 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba

brak oceny

495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poręba 130.00m2

Poręba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZiLzAxYmE2YjNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pałuczyna 93.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pałuczyna 93.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 052 m2 · 93.00 m2 Dom na sprzedaż Pałuczyna

9.99

359 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 860 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pałuczyna 93.00m2

Pałuczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzcyLzAxYjc3MjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 108.38m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 108.38m2

Nowa Huta/Przylasek Rusiecki, ul. Suchy Jar zab. wolnostojąca · działka: 850 m2 · 108.38 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 285 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 856 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 108.38m2
Suchy Jar
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzOGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 108.88m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 108.88m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 108.88 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 338 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzyszkowice 108.88m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gaj 113.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gaj 113.00m2

zab. bliźniacza · działka: 327 m2 · 113.00 m2 Dom na sprzedaż Gaj

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gaj 113.00m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakliczyn 140.30m2, dom na sprzedaż

Dom Zakliczyn 140.30m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 140.30 m2 Dom na sprzedaż Zakliczyn

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakliczyn 140.30m2

Zakliczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWYwXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Książniczki 260.32m2, dom na sprzedaż

Dom Książniczki 260.32m2

zab. wolnostojąca · działka: 930 m2 · 260.32 m2 Dom na sprzedaż Książniczki

9.99

1 645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Książniczki 260.32m2

Książniczki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy