zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 9

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Warszawa 265.50m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 265.50m2

Mokotów, ul. Skrzetuskiego zab. bliźniacza · działka: 317 m2 · 265.50 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 265.50m2
Skrzetuskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 76.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 76.00m2

Wawer/Zerzeń działka: 60 m2 · 76.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 76.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2QzLzAxYjdkMzk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 253.00m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 253.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 300 m2 · 253.00 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 708 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Michałowice 253.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzdjLzAxYjk3YzhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 265.04m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 265.04m2

zab. bliźniacza · działka: 572 m2 · 265.04 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 265.04m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 173.19m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 173.19m2

zab. szeregowa · działka: 351 m2 · 173.19 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 448 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 173.19m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Górki-Grubaki 73.00m2, dom na sprzedaż

Dom Górki-Grubaki 73.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 024 m2 · 73.00 m2 Dom na sprzedaż Górki-Grubaki

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 014 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Górki-Grubaki 73.00m2

Górki-Grubaki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzkxLzAxYjg5MTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 340.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 340.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I0LzAxYjdiNDBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Michałowice 444.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Michałowice 444.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 915 m2 · 444.00 m2 Dom na sprzedaż gm. Michałowice

9.99

3 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 658 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom gm. Michałowice 444.00m2

gm. Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk4LzgwLzAxOTg4MGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 567 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 240.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzEyLzAxYjMxMmE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żuków 197.23m2, dom na sprzedaż

Dom Żuków 197.23m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 243 m2 · 197.23 m2 Dom na sprzedaż Żuków

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 647 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żuków 197.23m2

Żuków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUyLzAxYjk1MjY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 235.21m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.21m2

zab. bliźniacza · działka: 529 m2 · 235.21 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 025 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 235.21m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRmLzAxYjk0ZjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konstancin-Jeziorna 314.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 314.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 314.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

9.99

5 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 516 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konstancin-Jeziorna 314.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0MzZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 240.00m2

Wawer/Międzylesie zab. wolnostojąca · działka: 538 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 240.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzljLzAxYjg5YzJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konstancin-Jeziorna 460.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 460.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 989 m2 · 460.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

9.99

7 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 957 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konstancin-Jeziorna 460.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Odrano-Wola 330.00m2, dom na sprzedaż

Dom Odrano-Wola 330.00m2

działka: 1 300 m2 · 330.00 m2 Dom na sprzedaż Odrano-Wola

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 848 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Odrano-Wola 330.00m2

Odrano-Wola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM3LzAxYjkzNzdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrów 123.39m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrów 123.39m2

działka: 164 m2 · 123.39 m2 Dom na sprzedaż Węgrów

9.99

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 691 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Węgrów 123.39m2

Węgrów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzRjLzAxYjg0YzkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 180.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 180.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzN2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 253.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 253.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 740 m2 · 253.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 728 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 253.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M4LzAxYjdjODc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 262.00m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 262.00 m2 Dom na sprzedaż Łomianki

9.99

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łomianki 262.00m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzcxLzAxYjc3MTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Walendów 259.00m2, dom na sprzedaż

Dom Walendów 259.00m2

ul. Leśnego Runa zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 259.00 m2 Dom na sprzedaż Walendów

9.99

3 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Walendów 259.00m2
Leśnego Runa
Walendów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzYzLzAxYjY2MzVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zgorzała 147.50m2, dom na sprzedaż

Dom Zgorzała 147.50m2

zab. bliźniacza · działka: 260 m2 · 147.50 m2 Dom na sprzedaż Zgorzała

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 492 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zgorzała 147.50m2

Zgorzała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U4LzAxYjhlOGE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jedlnia-Letnisko 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jedlnia-Letnisko 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Jedlnia-Letnisko

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 309 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jedlnia-Letnisko 94.00m2

Jedlnia-Letnisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RkLzAxYjhkZGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konstancin-Jeziorna 306.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 306.00m2

Klarysew, ul. Warszawska zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 306.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

9.99

6 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 242 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konstancin-Jeziorna 306.00m2
Warszawska
Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzkwLzAxYjE5MGZkXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 97.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 97.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 97.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 97.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE4LzAxYjgxODhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy