zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 6

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Rabka-Zdrój 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rabka-Zdrój 270.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 028 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rabka-Zdrój 270.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzM1LzAxYjgzNTAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kasinka Mała 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kasinka Mała 100.00m2

działka: 1 150 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Kasinka Mała

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kasinka Mała 100.00m2

Kasinka Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 128.90m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 128.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 660 m2 · 128.90 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mogilany 128.90m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 226.99m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 226.99m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 287 m2 · 226.99 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 226.99m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sygneczów 109.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sygneczów 109.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 822 m2 · 109.00 m2 Dom na sprzedaż Sygneczów

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sygneczów 109.00m2

Sygneczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmMzXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dursztyn 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dursztyn 280.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 576 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Dursztyn

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dursztyn 280.00m2

Dursztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Maniowy 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Maniowy 400.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 071 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Maniowy

brak oceny

1 970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Maniowy 400.00m2

Maniowy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa 125.43m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa 125.43m2

zab. bliźniacza · działka: 364 m2 · 125.43 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa

brak oceny

1 198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 551 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa 125.43m2

Dąbrowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marcyporęba 191.00m2, dom na sprzedaż

Dom Marcyporęba 191.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 492 m2 · 191.00 m2 Dom na sprzedaż Marcyporęba

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Marcyporęba 191.00m2

Marcyporęba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJkLzAxYmEyZDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Swoszowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 220.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Powroźnik 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Powroźnik 380.00m2

działka: 1 000 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Powroźnik

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Powroźnik 380.00m2

Powroźnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Nowosądecka działka: 500 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 260.00m2
Nowosądecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrówka Morska 95.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrówka Morska 95.00m2

działka: 4 800 m2 · 95.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrówka Morska

9.99

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dąbrówka Morska 95.00m2

Dąbrówka Morska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2JkLzAxYjRiZGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 170.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NiLzAxYjdjYjIxXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skawina 405.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skawina 405.00m2

ul. Korabnicka działka: 769 m2 · 405.00 m2 Dom na sprzedaż Skawina

9.99

2 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skawina 405.00m2
Korabnicka
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2VhLzAxYjdlYWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazy 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 380.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 850 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Łazy

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łazy 380.00m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JmLzAxYjliZjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ujazd 95.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ujazd 95.00m2

działka: 500 m2 · 95.00 m2 Dom na sprzedaż Ujazd

9.99

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ujazd 95.00m2

Ujazd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorzków 169.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gorzków 169.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 600 m2 · 169.00 m2 Dom na sprzedaż Gorzków

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gorzków 169.00m2

Gorzków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 169.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 169.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 600 m2 · 169.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 169.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borek 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borek 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Borek

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Borek 80.00m2

Borek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcxLzAxYjY3MWMzXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rzezawa 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rzezawa 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Rzezawa

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rzezawa 80.00m2

Rzezawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcxLzAxYjY3MWMyXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Limanowa 55.19m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 55.19m2

działka: 1 025 m2 · 55.19 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Limanowa 55.19m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamionka Mała 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamionka Mała 60.00m2

działka: 650 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Kamionka Mała

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamionka Mała 60.00m2

Kamionka Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 98.63m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 98.63m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 98.63 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 98.63m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy