zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 36

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 112.35m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.35m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej działka: 25 m2 · 112.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.35m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobylec 122.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kobylec 122.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 122.00 m2 Dom na sprzedaż Kobylec

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 557 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kobylec 122.00m2

Kobylec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRkLzAxYjk0ZDZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kochanów 450.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kochanów 450.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 600 m2 · 450.00 m2 Dom na sprzedaż Kochanów

9.99

5 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kochanów 450.00m2

Kochanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NhLzAxYjdjYWY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Mników

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mników 140.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzZiLzAxYjY2YmNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 122.57m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 122.57m2

zab. wolnostojąca · działka: 281 m2 · 122.57 m2 Dom na sprzedaż Balice

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Balice 122.57m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 122.57m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 122.57m2

zab. wolnostojąca · działka: 331 m2 · 122.57 m2 Dom na sprzedaż Balice

9.99

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 933 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Balice 122.57m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 128.51m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 128.51m2

Zwierzyniec/Olszanica zab. wolnostojąca · działka: 354 m2 · 128.51 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 485 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 128.51m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2YwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 127.62m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 127.62m2

Nowa Huta/Branice zab. bliźniacza · działka: 282 m2 · 127.62 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 279 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 022 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 127.62m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQzLzAxYjk0M2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 105.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 105.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZDk0XzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 105.00m2

zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 105.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZDkyXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Targowisko 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Targowisko 105.00m2

zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Targowisko

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 610 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Targowisko 105.00m2

Targowisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBkLzAxYjkwZDkzXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Klęczany 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Klęczany 90.00m2

działka: 5 000 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Klęczany

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 778 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Klęczany 90.00m2

Klęczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osieczany 145.60m2, dom na sprzedaż

Dom Osieczany 145.60m2

działka: 1 500 m2 · 145.60 m2 Dom na sprzedaż Osieczany

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 989 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Osieczany 145.60m2

Osieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MDM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siepraw 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siepraw 103.00m2

działka: 1 100 m2 · 103.00 m2 Dom na sprzedaż Siepraw

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siepraw 103.00m2

Siepraw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.73m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.73m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej zab. szeregowa · działka: 106 m2 · 112.73 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 782 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.73m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNDQ4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stara Wieś 196.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stara Wieś 196.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 196.00 m2 Dom na sprzedaż Stara Wieś

9.99

2 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stara Wieś 196.00m2

Stara Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc0LzAxYjg3NDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Narodowa 513.90m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Narodowa 513.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 300 m2 · 513.90 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Narodowa

9.99

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 695 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Narodowa 513.90m2

Przeginia Narodowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMxLzAxYjkzMTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Limanowa 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 110.00m2

działka: 1 450 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

9.99

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Limanowa 110.00m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE4LzAxYjgxODNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 350 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kłaj 94.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FjLzAxYjdhY2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tymbark 112.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tymbark 112.00m2

działka: 600 m2 · 112.00 m2 Dom na sprzedaż Tymbark

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tymbark 112.00m2

Tymbark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBmLzAxYjkwZmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Proszowice 163.00m2, dom na sprzedaż

Dom Proszowice 163.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 793 m2 · 163.00 m2 Dom na sprzedaż Proszowice

9.99

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Proszowice 163.00m2

Proszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZhLzAxYjhmYTYxXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 271.76m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 271.76m2

Zwierzyniec/Przegorzały zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 271.76 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 559 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 271.76m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 708.88m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 708.88m2

zab. wolnostojąca · działka: 13 466 m2 · 708.88 m2 Dom na sprzedaż Narama

9.99

6 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Narama 708.88m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlMzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kościelisko 320.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kościelisko 320.00m2

ul. Czajki zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 320.00 m2 Dom na sprzedaż Kościelisko

9.99

4 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kościelisko 320.00m2
Czajki
Kościelisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y1LzAxYjdmNTAxXzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy