zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 19

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 325 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 320 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 377.13m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 377.13m2

Zwierzyniec/Przegorzały działka: 549 m2 · 377.13 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 377.13m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.83m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 183.83 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ściejowice 183.83m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 450.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 450.00m2

działka: 3 000 m2 · 450.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 450.00m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

zab. bliźniacza · działka: 478 m2 · 179.62 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 899 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 170.00m2

działka: 1 267 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Mników

brak oceny

1 495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mników 170.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 127.70m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 127.70m2

zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 127.70 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 127.70m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bulowice 175.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bulowice 175.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 175.00 m2 Dom na sprzedaż Bulowice

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 857 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bulowice 175.00m2

Bulowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trąbki 104.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trąbki 104.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 000 m2 · 104.00 m2 Dom na sprzedaż Trąbki

brak oceny

779 034 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 491 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trąbki 104.00m2

Trąbki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Nowy Wiśnicz 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Nowy Wiśnicz 208.00m2

ul. Zamkowa zab. bliźniacza · działka: 562 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Nowy Wiśnicz

brak oceny

1 320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Nowy Wiśnicz 208.00m2
Zamkowa
Nowy Wiśnicz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 138.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 138.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagórze 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zagórze 138.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Zagórze

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagórze 138.00m2

Zagórze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 122.33m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 122.33m2

zab. wolnostojąca · działka: 499 m2 · 122.33 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 575 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Michałowice 122.33m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Osieczany 75.00m2, dom na sprzedaż

Dom Osieczany 75.00m2

działka: 288 m2 · 75.00 m2 Dom na sprzedaż Osieczany

brak oceny

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Osieczany 75.00m2

Osieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piekary 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piekary 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 196 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Piekary

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 219 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piekary 160.00m2

Piekary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czarna Góra 418.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czarna Góra 418.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 698 m2 · 418.00 m2 Dom na sprzedaż Czarna Góra

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 782 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czarna Góra 418.00m2

Czarna Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wadowice 181.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wadowice 181.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 800 m2 · 181.00 m2 Dom na sprzedaż Wadowice

9.99

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 337 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wadowice 181.00m2

Wadowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMTk0XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 123.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 123.00m2

działka: 0 m2 · 123.00 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 163 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zielonki 123.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU4LzAxYjg1OGQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanka 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Polanka 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 095 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Polanka

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 734 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Polanka 94.00m2

Polanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.41m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 101.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.41m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.41m2

Dębniki, ul. Spacerowa zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 101.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.41m2
Spacerowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tropiszów 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tropiszów 170.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Tropiszów

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 588 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tropiszów 170.00m2

Tropiszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy