zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 37

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Swoszowice

Sortuj:
Dom Tymbark 112.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tymbark 112.00m2

działka: 600 m2 · 112.00 m2 Dom na sprzedaż Tymbark

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tymbark 112.00m2

Tymbark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBmLzAxYjkwZmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Proszowice 163.00m2, dom na sprzedaż

Dom Proszowice 163.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 793 m2 · 163.00 m2 Dom na sprzedaż Proszowice

9.99

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Proszowice 163.00m2

Proszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZhLzAxYjhmYTYxXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 271.76m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 271.76m2

Zwierzyniec/Przegorzały zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 271.76 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 559 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 271.76m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 708.88m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 708.88m2

zab. wolnostojąca · działka: 13 466 m2 · 708.88 m2 Dom na sprzedaż Narama

9.99

6 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Narama 708.88m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlMzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kościelisko 320.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kościelisko 320.00m2

ul. Czajki zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 320.00 m2 Dom na sprzedaż Kościelisko

9.99

4 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kościelisko 320.00m2
Czajki
Kościelisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y1LzAxYjdmNTAxXzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łężkowice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łężkowice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 100 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Łężkowice

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łężkowice 100.00m2

Łężkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzM5XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 100 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kłaj 100.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzM4XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 100 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzM3XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 235.37m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 235.37m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 020 m2 · 235.37 m2 Dom na sprzedaż Mników

9.99

2 588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mników 235.37m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FiLzAxYjhhYjlmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 98.91m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 98.91m2

ul. Modrzewiowa zab. wolnostojąca · działka: 3 817 m2 · 98.91 m2 Dom na sprzedaż Zelków

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 941 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zelków 98.91m2
Modrzewiowa
Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I5LzAxYjhiOWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozierów 145.70m2, dom na sprzedaż

Dom Kozierów 145.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 145.70 m2 Dom na sprzedaż Kozierów

9.99

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kozierów 145.70m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YxLzAxYjhmMTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 331.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 331.00m2

działka: 18 000 m2 · 331.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

9.99

3 398 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 266 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Myślenice 331.00m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba Wielka 432.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba Wielka 432.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 829 m2 · 432.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba Wielka

9.99

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Poręba Wielka 432.00m2

Poręba Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VkLzAxYjhlZDg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 80.00m2

zab. bliźniacza · działka: 99 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

9.99

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 988 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wrząsowice 80.00m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żerosławice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żerosławice 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 000 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Żerosławice

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żerosławice 200.00m2

Żerosławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q5LzAxYjhkOTg5XzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kęty 74.70m2, dom na sprzedaż

Dom Kęty 74.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 837 m2 · 74.70 m2 Dom na sprzedaż Kęty

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kęty 74.70m2

Kęty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlMzZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Targanice 390.00m2, dom na sprzedaż

Dom Targanice 390.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 816 m2 · 390.00 m2 Dom na sprzedaż Targanice

9.99

1 430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Targanice 390.00m2

Targanice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzExLzAxYjYxMTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobczyce 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobczyce 60.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 000 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Dobczyce

9.99

400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dobczyce 60.00m2

Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMTNiXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapanów 152.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapanów 152.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 900 m2 · 152.00 m2 Dom na sprzedaż Łapanów

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 257 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łapanów 152.00m2

Łapanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RlLzAxYjhkZTNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sobolów 152.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sobolów 152.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 900 m2 · 152.00 m2 Dom na sprzedaż Sobolów

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 257 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sobolów 152.00m2

Sobolów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RlLzAxYjhkZTNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa 144.00m2

zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dąbrowa 144.00m2

Dąbrowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RlLzAxYjhkZTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 144.00m2

zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 764 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 144.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2UxLzAxYjRlMTIzXzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 144.00m2

9.99

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 144.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RlLzAxYjhkZTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa 144.00m2

9.99

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 764 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dąbrowa 144.00m2

Dąbrowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2UxLzAxYjRlMTIyXzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy