zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 31

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Swoszowice

Sortuj:
Dom Michałowice 172.75m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 172.75m2

zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 172.75 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 815 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Michałowice 172.75m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 350.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Władysława Łokietka działka: 500 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 350.00m2
Władysława Łokietka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Masłomiąca 134.00m2, dom na sprzedaż

Dom Masłomiąca 134.00m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 134.00 m2 Dom na sprzedaż Masłomiąca

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Masłomiąca 134.00m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łętownia 111.50m2, dom na sprzedaż

Dom Łętownia 111.50m2

działka: 2 164 m2 · 111.50 m2 Dom na sprzedaż Łętownia

9.99

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 395 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łętownia 111.50m2

Łętownia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UxLzAxYjhlMWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 105.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 280 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Koźmice Wielkie

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Koźmice Wielkie 105.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 105.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 620 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Koźmice Wielkie

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 238 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Koźmice Wielkie 105.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Maszków 185.00m2, dom na sprzedaż

Dom Maszków 185.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 450 m2 · 185.00 m2 Dom na sprzedaż Maszków

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 643 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Maszków 185.00m2

Maszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 186.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 186.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 186.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 747 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Libertów 186.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 250.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Goplana zab. wolnostojąca · działka: 897 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 250.00m2
Goplana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Luborzyca 472.00m2, dom na sprzedaż

Dom Luborzyca 472.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 472.00 m2 Dom na sprzedaż Luborzyca

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 335 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Luborzyca 472.00m2

Luborzyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krościenko nad Dunajcem 133.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krościenko nad Dunajcem 133.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 636 m2 · 133.00 m2 Dom na sprzedaż Krościenko nad Dunajcem

9.99

349 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 631 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krościenko nad Dunajcem 133.00m2

Krościenko nad Dunajcem,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebinia 265.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebinia 265.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 947 m2 · 265.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebinia

9.99

999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 774 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Trzebinia 265.00m2

Trzebinia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bukowno 71.02m2, dom na sprzedaż

Dom Bukowno 71.02m2

zab. wolnostojąca · działka: 836 m2 · 71.02 m2 Dom na sprzedaż Bukowno

9.99

130 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 838 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bukowno 71.02m2

Bukowno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczodrkowice 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczodrkowice 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Szczodrkowice

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczodrkowice 120.00m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzlmLzAxYjk5ZjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 233.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 233.00m2

Swoszowice, ul. Nad Fosą zab. wolnostojąca · działka: 2 060 m2 · 233.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 440 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 764 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 233.00m2
Nad Fosą
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzNlLzAxYjczZTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 158.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 158.00m2

ul. Pociągów Pancernych zab. wolnostojąca · działka: 499 m2 · 158.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 323 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 158.00m2
Pociągów Pancernych
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzUwXzJiLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pcim 280.50m2, dom na sprzedaż

Dom Pcim 280.50m2

działka: 1 800 m2 · 280.50 m2 Dom na sprzedaż Pcim

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 674 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pcim 280.50m2

Pcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzYxLzAxYjU2MTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tenczyn 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tenczyn 240.00m2

działka: 0 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Tenczyn

9.99

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tenczyn 240.00m2

Tenczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNmLzAxYjkzZmU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rabka-Zdrój 360.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rabka-Zdrój 360.00m2

działka: 450 m2 · 360.00 m2 Dom na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rabka-Zdrój 360.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRiLzAxYjk0YjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jordanów 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jordanów 270.00m2

działka: 0 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Jordanów

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 148 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jordanów 270.00m2

Jordanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Raba Wyżna 146.04m2, dom na sprzedaż

Dom Raba Wyżna 146.04m2

zab. bliźniacza · działka: 409 m2 · 146.04 m2 Dom na sprzedaż Raba Wyżna

9.99

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Raba Wyżna 146.04m2

Raba Wyżna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 420.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 420.00m2

Zarabie zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 420.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 095 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Myślenice 420.00m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kościelisko 85.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kościelisko 85.00m2

ul. Rysulówka zab. wolnostojąca · działka: 321 m2 · 85.00 m2 Dom na sprzedaż Kościelisko

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

28 235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kościelisko 85.00m2
Rysulówka
Kościelisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzExLzAxYjkxMTE0XzJlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 289.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 289.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 790 m2 · 289.00 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

9.99

2 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 616 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wrząsowice 289.00m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllNzU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy