zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 21

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Swoszowice

Sortuj:
Dom Łuczyce 578.72m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 578.72m2

działka: 2 500 m2 · 578.72 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 901 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 578.72m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 236.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 236.00m2

ul. Czubinów zab. wolnostojąca · działka: 1 m2 · 236.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 236.00m2
Czubinów
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 93.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 93.00m2

działka: 900 m2 · 93.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

9.99

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 935 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Myślenice 93.00m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNGJiXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 254.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 254.00m2

Nowa Huta zab. wolnostojąca · działka: 5 836 m2 · 254.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 254.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Celiny 73.00m2, dom na sprzedaż

Dom Celiny 73.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 73.00 m2 Dom na sprzedaż Celiny

brak oceny

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 630 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Celiny 73.00m2

Celiny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Książ Wielki 261.03m2, dom na sprzedaż

Dom Książ Wielki 261.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 359 m2 · 261.03 m2 Dom na sprzedaż Książ Wielki

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Książ Wielki 261.03m2

Książ Wielki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 392.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 392.00m2

Zwierzyniec/Zakamycze, ul. Chełmska zab. wolnostojąca · działka: 1 939 m2 · 392.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 392.00m2
Chełmska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 210.00m2

Prądnik Biały, ul. G. Ehrenberga zab. wolnostojąca · działka: 420 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 210.00m2
G. Ehrenberga
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 800 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

2 495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 341 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 220.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sułków 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sułków 110.00m2

zab. szeregowa · działka: 131 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Sułków

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sułków 110.00m2

Sułków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Witkowice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Witkowice 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Witkowice

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Witkowice 200.00m2

Witkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M0LzAxYjdjNGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bukowina Tatrzańska 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bukowina Tatrzańska 210.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 964 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Bukowina Tatrzańska

brak oceny

3 825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bukowina Tatrzańska 210.00m2

Bukowina Tatrzańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niedzica 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Niedzica 146.50m2

ul. 3 Maja działka: 480 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Niedzica

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 874 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niedzica 146.50m2
3 Maja
Niedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Podgórze/Zabłocie, ul. Na Dołach działka: 200 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2
Na Dołach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balin 274.00m2, dom na sprzedaż

Dom Balin 274.00m2

ul. Gwardzistów działka: 2 500 m2 · 274.00 m2 Dom na sprzedaż Balin

brak oceny

2 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 358 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Balin 274.00m2
Gwardzistów
Balin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rudawa 538.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rudawa 538.00m2

ul. Krakowska działka: 6 188 m2 · 538.00 m2 Dom na sprzedaż Rudawa

brak oceny

2 471 904 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 595 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rudawa 538.00m2
Krakowska
Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grabie 355.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grabie 355.00m2

działka: 700 m2 · 355.00 m2 Dom na sprzedaż Grabie

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 831 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grabie 355.00m2

Grabie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobylany 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kobylany 110.00m2

ul. Skalna zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Kobylany

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kobylany 110.00m2
Skalna
Kobylany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAxLzAxYjkwMTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zbydniów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zbydniów 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 600 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Zbydniów

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zbydniów 200.00m2

Zbydniów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlnica 127.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlnica 127.00m2

ul. Czterech Pór Roku zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 127.00 m2 Dom na sprzedaż Modlnica

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 094 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlnica 127.00m2
Czterech Pór Roku
Modlnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jurków 147.90m2, dom na sprzedaż

Dom Jurków 147.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 114 m2 · 147.90 m2 Dom na sprzedaż Jurków

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jurków 147.90m2

Jurków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skała 362.66m2, dom na sprzedaż

Dom Skała 362.66m2

działka: 244 m2 · 362.66 m2 Dom na sprzedaż Skała

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 702 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Skała 362.66m2

Skała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Giebułtów 154.55m2, dom na sprzedaż

Dom Giebułtów 154.55m2

zab. bliźniacza · działka: 354 m2 · 154.55 m2 Dom na sprzedaż Giebułtów

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 405 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Giebułtów 154.55m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 151.69m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 151.69m2

zab. bliźniacza · działka: 315 m2 · 151.69 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 151.69m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjUxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy