zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 6

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Brzozówka 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka 103.00m2

ul. Lipowa działka: 170 m2 · 103.00 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 107 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka 103.00m2
Lipowa
Brzozówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MWFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 142.34 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MGEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.40m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 144.40 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 732 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.40m2

brak oceny

1 732 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 146.73m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 146.73m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 146.73 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 834 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 146.73m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.40m2

brak oceny

1 732 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 146.73m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 146.73m2

brak oceny

1 834 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 146.73m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDk1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.40m2

brak oceny

1 732 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.57m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.57m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 144.57 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 807 125 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.57m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.40m2

brak oceny

1 732 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.40m2

brak oceny

1 732 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.40m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzywaczka 148.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzywaczka 148.00m2

działka: 1 050 m2 · 148.00 m2 Dom na sprzedaż Krzywaczka

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzywaczka 148.00m2

Krzywaczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 77.70m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 77.70m2

Krowodrza, ul. Śląska działka: 0 m2 · 77.70 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 422 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 77.70m2
Śląska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 36.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 36.50m2

Krowodrza, ul. Śląska działka: 0 m2 · 36.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

257 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 041 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 36.50m2
Śląska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 109.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 109.40m2

Krowodrza, ul. Śląska działka: 0 m2 · 109.40 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 389 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 109.40m2
Śląska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przebieczany 236.03m2, dom na sprzedaż

Dom Przebieczany 236.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 236.03 m2 Dom na sprzedaż Przebieczany

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 872 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przebieczany 236.03m2

Przebieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przebieczany 203.68m2, dom na sprzedaż

Dom Przebieczany 203.68m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 203.68 m2 Dom na sprzedaż Przebieczany

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 744 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przebieczany 203.68m2

Przebieczany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 168.52m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 168.52m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Lubostroń zab. bliźniacza · działka: 380 m2 · 168.52 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 749 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 168.52m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 168.52m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 168.52m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Lubostroń zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 168.52 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 749 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 168.52m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy