zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 43

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Zakopane 1 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zakopane 1 150.00m2

Jaszczurówka działka: 11 m2 · 1 150.00 m2 Dom na sprzedaż Zakopane

9.99

12 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 087 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakopane 1 150.00m2

Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2ZjLzAxYjZmYzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Biskupice 19.93m2, dom na sprzedaż

Dom Biskupice 19.93m2

działka: 0 m2 · 19.93 m2 Dom na sprzedaż Biskupice

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 558 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Biskupice 19.93m2

Biskupice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2RlLzAxYjZkZThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazany 320.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazany 320.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 960 m2 · 320.00 m2 Dom na sprzedaż Łazany

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 906 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łazany 320.00m2

Łazany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2IxLzAxYjZiMTM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanowice 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Polanowice 168.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 020 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Polanowice

9.99

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Polanowice 168.00m2

Polanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzlmLzAxYjY5ZmY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Górka Stogniowska 133.61m2, dom na sprzedaż

Dom Górka Stogniowska 133.61m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 949 m2 · 133.61 m2 Dom na sprzedaż Górka Stogniowska

9.99

610 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 566 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Górka Stogniowska 133.61m2

Górka Stogniowska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzlmLzAxYjY5ZmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borek 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borek 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Borek

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Borek 80.00m2

Borek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcxLzAxYjY3MWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rzezawa 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rzezawa 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Rzezawa

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rzezawa 80.00m2

Rzezawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcxLzAxYjY3MWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawoja 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawoja 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 23 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Zawoja

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 208 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zawoja 240.00m2

Zawoja,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzU1LzAxYjY1NWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Garlica Murowana 143.31m2, dom na sprzedaż

Dom Garlica Murowana 143.31m2

zab. wolnostojąca · działka: 621 m2 · 143.31 m2 Dom na sprzedaż Garlica Murowana

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 420 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Garlica Murowana 143.31m2

Garlica Murowana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2ZjLzAxYjVmYzVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jasień 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jasień 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Jasień

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 658 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jasień 120.00m2

Jasień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzRiLzAxYjU0YmE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Włosań 296.10m2, dom na sprzedaż

Dom Włosań 296.10m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 600 m2 · 296.10 m2 Dom na sprzedaż Włosań

9.99

2 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 119 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Włosań 296.10m2

Włosań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FhLzM5LzAxYWEzOWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lednica Górna 175.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lednica Górna 175.00m2

działka: 900 m2 · 175.00 m2 Dom na sprzedaż Lednica Górna

9.99

1 880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 743 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Lednica Górna 175.00m2

Lednica Górna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2E1LzAxYjVhNTc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzywaczka 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzywaczka 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 525 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Krzywaczka

9.99

494 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzywaczka 150.00m2

Krzywaczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FiLzYyLzAxYWI2MmMwXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stary Wiśnicz 310.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stary Wiśnicz 310.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 12 500 m2 · 310.00 m2 Dom na sprzedaż Stary Wiśnicz

9.99

1 548 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stary Wiśnicz 310.00m2

Stary Wiśnicz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyLzg4LzAxYjI4ODE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czorsztyn 475.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czorsztyn 475.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 475.00 m2 Dom na sprzedaż Czorsztyn

9.99

2 948 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czorsztyn 475.00m2

Czorsztyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzI2LzAxYjQyNjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 165.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 165.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 165.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Lusina 165.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1Lzg0LzAxYjU4NDk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Męcina Mała 127.00m2, dom na sprzedaż

Dom Męcina Mała 127.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 999 m2 · 127.00 m2 Dom na sprzedaż Męcina Mała

9.99

1 268 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Męcina Mała 127.00m2

Męcina Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzI3LzAxYjMyNzMwXzA5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 260.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

9.99

1 856 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Libertów 260.00m2

Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2I5LzAxYjRiOTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sidzina 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sidzina 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 600 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Sidzina

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sidzina 130.00m2

Sidzina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzZhLzAxYjU2YWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 200.00m2

Dębniki/Zakrzówek zab. wolnostojąca · działka: 553 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY3LzAxYjU2NzUwXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 210.00m2

Nowa Huta/Przylasek Rusiecki zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

988 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 705 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 210.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzU3LzAxYjU1Nzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 368.64m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 368.64m2

zab. wolnostojąca · działka: 909 m2 · 368.64 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

9.99

580 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 573 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Myślenice 368.64m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzRlLzAxYjU0ZWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Półrzeczki 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Półrzeczki 100.00m2

działka: 800 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Półrzeczki

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Półrzeczki 100.00m2

Półrzeczki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzM2LzAxYjUzNjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobra 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobra 70.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 800 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Dobra

9.99

205 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 929 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dobra 70.00m2

Dobra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2EyLzcyLzAxYTI3MjM3XzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy