zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 34

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Rabka-Zdrój 149.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rabka-Zdrój 149.00m2

zab. bliźniacza · działka: 370 m2 · 149.00 m2 Dom na sprzedaż Rabka-Zdrój

9.99

459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 081 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rabka-Zdrój 149.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FkLzAxYjlhZDdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ujazd 84.30m2, dom na sprzedaż

Dom Ujazd 84.30m2

zab. wolnostojąca · działka: 570 m2 · 84.30 m2 Dom na sprzedaż Ujazd

9.99

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 693 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ujazd 84.30m2

Ujazd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E4LzAxYjlhOGM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 179.41m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 179.41m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 043 m2 · 179.41 m2 Dom na sprzedaż Mników

9.99

1 979 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 031 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mników 179.41m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FiLzAxYjhhYjlkXzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pielgrzymowice 180.20m2, dom na sprzedaż

Dom Pielgrzymowice 180.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 180.20 m2 Dom na sprzedaż Pielgrzymowice

9.99

1 379 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 658 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pielgrzymowice 180.20m2

Pielgrzymowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczodrkowice 147.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczodrkowice 147.00m2

zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 147.00 m2 Dom na sprzedaż Szczodrkowice

9.99

819 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczodrkowice 147.00m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZhLzAxYjhmYTYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wielka Wieś 159.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wielka Wieś 159.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 500 m2 · 159.00 m2 Dom na sprzedaż Wielka Wieś

9.99

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 226 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wielka Wieś 159.00m2

Wielka Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 170.00m2

ul. Parkowe Wzgórze zab. bliźniacza · działka: 481 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

9.99

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mogilany 170.00m2
Parkowe Wzgórze
Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczodrkowice 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczodrkowice 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Szczodrkowice

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczodrkowice 120.00m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzlmLzAxYjk5ZjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeciszów 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeciszów 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 367 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Przeciszów

9.99

385 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 850 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeciszów 100.00m2

Przeciszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzczLzAxYjk3MzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skawina 100.45m2, dom na sprzedaż

Dom Skawina 100.45m2

zab. bliźniacza · działka: 189 m2 · 100.45 m2 Dom na sprzedaż Skawina

9.99

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 838 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skawina 100.45m2

Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzcxLzAxYjc3MTYwXzE3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chorowice 221.47m2, dom na sprzedaż

Dom Chorowice 221.47m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 010 m2 · 221.47 m2 Dom na sprzedaż Chorowice

9.99

2 376 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 728 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Chorowice 221.47m2

Chorowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzU0LzAxYjk1NGU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 240.00m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. wolnostojąca · działka: 613 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 208 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 240.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk1LzAxYjk5NTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 90.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 90.60m2

Swoszowice, ul. Myślenicka zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 90.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 954 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 90.60m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 200.00m2

Swoszowice/Opatkowice zab. wolnostojąca · działka: 633 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MmE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 000 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

3

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
3
Dom Bochnia 180.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MjA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Boczów 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Boczów 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 000 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Boczów

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Boczów 180.00m2

Boczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapanów 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapanów 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 000 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Łapanów

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łapanów 180.00m2

Łapanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkyLzAxYjk5MjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 90.00m2

Nowa Huta/Wolica zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 322 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 90.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDdiXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 90.00m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 322 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 90.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDdhXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 110.00m2

działka: 900 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mogilany 110.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 70.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

5

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
5
Dom Bochnia 70.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dębina 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dębina 70.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Dębina

3

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
3
Dom Dębina 70.00m2

Dębina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2Y2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rzezawa 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rzezawa 70.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Rzezawa

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rzezawa 70.00m2

Rzezawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 132.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 132.00m2

Swoszowice, ul. Golkowicka zab. bliźniacza · działka: 650 m2 · 132.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 955 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 132.00m2
Golkowicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy