zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 32

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Cianowice Duże 109.82m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 109.82m2

zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 109.82 m2 Dom na sprzedaż Cianowice Duże

9.99

695 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 329 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Cianowice Duże 109.82m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Droginia 355.00m2, dom na sprzedaż

Dom Droginia 355.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 870 m2 · 355.00 m2 Dom na sprzedaż Droginia

9.99

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 211 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Droginia 355.00m2

Droginia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzRjLzAxYjU0Y2E5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Masłomiąca 155.82m2, dom na sprzedaż

Dom Masłomiąca 155.82m2

zab. wolnostojąca · działka: 482 m2 · 155.82 m2 Dom na sprzedaż Masłomiąca

9.99

1 270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Masłomiąca 155.82m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Masłomiąca 167.75m2, dom na sprzedaż

Dom Masłomiąca 167.75m2

zab. wolnostojąca · działka: 509 m2 · 167.75 m2 Dom na sprzedaż Masłomiąca

9.99

1 370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 167 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Masłomiąca 167.75m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przybysławice 152.30m2, dom na sprzedaż

Dom Przybysławice 152.30m2

zab. bliźniacza · działka: 377 m2 · 152.30 m2 Dom na sprzedaż Przybysławice

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 559 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przybysławice 152.30m2

Przybysławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jabłonka 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jabłonka 350.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 874 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Jabłonka

9.99

749 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 140 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jabłonka 350.00m2

Jabłonka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM4LzAxYjkzOGU4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szlembark 256.90m2, dom na sprzedaż

Dom Szlembark 256.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 256.90 m2 Dom na sprzedaż Szlembark

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szlembark 256.90m2

Szlembark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzJkLzAxYjcyZGRjXzIyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 250.00m2

Dębniki/Ruczaj zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 250.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2FlLzAxYjZhZTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przyszowa 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przyszowa 220.00m2

działka: 4 700 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Przyszowa

9.99

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przyszowa 220.00m2

Przyszowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkzLzAxYjk5MzM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 294.60m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 294.60m2

ul. Modrzewiowa zab. wolnostojąca · działka: 18 m2 · 294.60 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 128 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 294.60m2
Modrzewiowa
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzywaczka 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzywaczka 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Krzywaczka

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Krzywaczka 250.00m2

Krzywaczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 411.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 411.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Przyszłości zab. wolnostojąca · działka: 837 m2 · 411.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 477 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 411.00m2
Przyszłości
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 232.60m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 232.60m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 500 m2 · 232.60 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

9.99

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 458 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Michałowice 232.60m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakopane 141.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zakopane 141.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 902 m2 · 141.00 m2 Dom na sprzedaż Zakopane

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakopane 141.00m2

Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E4LzAxYjlhOGE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 300.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Chełmska zab. wolnostojąca · działka: 842 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

6 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 300.00m2
Chełmska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzoskwinia 209.40m2, dom na sprzedaż

Dom Brzoskwinia 209.40m2

zab. wolnostojąca · działka: 5 173 m2 · 209.40 m2 Dom na sprzedaż Brzoskwinia

9.99

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Brzoskwinia 209.40m2

Brzoskwinia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 138.75m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 138.75m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów zab. wolnostojąca · działka: 350 m2 · 138.75 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 532 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 138.75m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jawiszowice 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jawiszowice 380.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 683 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Jawiszowice

9.99

799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jawiszowice 380.00m2

Jawiszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Oświęcim 101.00m2, dom na sprzedaż

Dom Oświęcim 101.00m2

zab. bliźniacza · działka: 343 m2 · 101.00 m2 Dom na sprzedaż Oświęcim

9.99

778 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 703 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Oświęcim 101.00m2

Oświęcim,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M0LzAxYjhjNDFlXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 200.00m2

Dębniki/Tyniec zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

2.5

1 460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
2.5
Dom Kraków 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzJmLzAxYjkyZjhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 98.91m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 98.91m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 817 m2 · 98.91 m2 Dom na sprzedaż Zelków

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 941 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zelków 98.91m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYmFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobczyce 107.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobczyce 107.00m2

zab. bliźniacza · działka: 750 m2 · 107.00 m2 Dom na sprzedaż Dobczyce

9.99

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 159 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dobczyce 107.00m2

Dobczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RiLzAxYjlkYjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 145.00m2

Dębniki/Sidzina zab. bliźniacza · działka: 345 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 145.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMmY3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

9.99

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bochnia 160.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy