zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 38

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 112.73m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.73m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej zab. szeregowa · działka: 106 m2 · 112.73 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 782 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.73m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNDQ4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stara Wieś 196.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stara Wieś 196.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 196.00 m2 Dom na sprzedaż Stara Wieś

9.99

2 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 235 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stara Wieś 196.00m2

Stara Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4Lzc0LzAxYjg3NDNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Narodowa 513.90m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Narodowa 513.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 300 m2 · 513.90 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Narodowa

9.99

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 695 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Narodowa 513.90m2

Przeginia Narodowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMxLzAxYjkzMTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Limanowa 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 110.00m2

działka: 1 450 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

9.99

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 864 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Limanowa 110.00m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE4LzAxYjgxODNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 94.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 350 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kłaj 94.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FjLzAxYjdhY2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tymbark 112.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tymbark 112.00m2

działka: 600 m2 · 112.00 m2 Dom na sprzedaż Tymbark

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 357 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tymbark 112.00m2

Tymbark,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzBmLzAxYjkwZmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Proszowice 163.00m2, dom na sprzedaż

Dom Proszowice 163.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 793 m2 · 163.00 m2 Dom na sprzedaż Proszowice

9.99

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Proszowice 163.00m2

Proszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZhLzAxYjhmYTYxXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 271.76m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 271.76m2

Zwierzyniec/Przegorzały zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 271.76 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 559 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 271.76m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rudawa 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rudawa 140.00m2

ul. Zamkowa zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Rudawa

4

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 643 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
4
Dom Rudawa 140.00m2
Zamkowa
Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Skotnicka działka: 914 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 170.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 122.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 122.00m2

ul. Śląska zab. bliźniacza · działka: 246 m2 · 122.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

9.99

1 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zabierzów 122.00m2
Śląska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 200.00m2

zab. bliźniacza · działka: 2 044 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Głogoczów 200.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 280.00m2

Dębniki/Pychowice, ul. Tyniecka zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 280.00m2
Tyniecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 708.88m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 708.88m2

zab. wolnostojąca · działka: 13 466 m2 · 708.88 m2 Dom na sprzedaż Narama

9.99

6 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Narama 708.88m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2UzLzAxYjhlMzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 181.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 181.50m2

Zwierzyniec/Bielany, ul. Sokola zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 181.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 612 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 181.50m2
Sokola
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAxLzAxYjkwMTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kościelisko 320.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kościelisko 320.00m2

ul. Czajki zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 320.00 m2 Dom na sprzedaż Kościelisko

9.99

4 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kościelisko 320.00m2
Czajki
Kościelisko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Y1LzAxYjdmNTAxXzBjLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łężkowice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łężkowice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 100 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Łężkowice

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łężkowice 100.00m2

Łężkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzM5XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłaj 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłaj 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 100 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Kłaj

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kłaj 100.00m2

Kłaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzM4XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 100 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZjLzAxYjhmYzM3XzEyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 235.37m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 235.37m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 020 m2 · 235.37 m2 Dom na sprzedaż Mników

9.99

2 588 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mników 235.37m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FiLzAxYjhhYjlmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 98.91m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 98.91m2

ul. Modrzewiowa zab. wolnostojąca · działka: 3 817 m2 · 98.91 m2 Dom na sprzedaż Zelków

9.99

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 941 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zelków 98.91m2
Modrzewiowa
Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I5LzAxYjhiOWU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozierów 145.70m2, dom na sprzedaż

Dom Kozierów 145.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 145.70 m2 Dom na sprzedaż Kozierów

9.99

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 699 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kozierów 145.70m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2YxLzAxYjhmMTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 331.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 331.00m2

działka: 18 000 m2 · 331.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

9.99

3 398 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 266 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Myślenice 331.00m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poręba Wielka 432.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poręba Wielka 432.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 829 m2 · 432.00 m2 Dom na sprzedaż Poręba Wielka

9.99

460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Poręba Wielka 432.00m2

Poręba Wielka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VkLzAxYjhlZDg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy