zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 25

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Bieżanów-Prokocim

Sortuj:
Dom Spytkowice 215.00m2, dom na sprzedaż

Dom Spytkowice 215.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 081 m2 · 215.00 m2 Dom na sprzedaż Spytkowice

9.99

535 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 488 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Spytkowice 215.00m2

Spytkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA1LzAxYmEwNWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakopane 152.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zakopane 152.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 902 m2 · 152.00 m2 Dom na sprzedaż Zakopane

9.99

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zakopane 152.00m2

Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzczLzAxYjg3M2FhXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dzianisz 243.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dzianisz 243.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 287 m2 · 243.00 m2 Dom na sprzedaż Dzianisz

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dzianisz 243.00m2

Dzianisz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QwLzAxYjlkMDI2XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 340.00m2

Dębniki, ul. Praska zab. bliźniacza · działka: 380 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 340.00m2
Praska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Proszówki 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Proszówki 88.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 300 m2 · 88.00 m2 Dom na sprzedaż Proszówki

brak oceny

459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Proszówki 88.00m2

Proszówki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 88.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 300 m2 · 88.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

brak oceny

459 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bochnia 88.00m2

Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 216.55m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 216.55m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 216.55 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 371 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 216.55m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 212 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siedliska 176.86m2, dom na sprzedaż

Dom Siedliska 176.86m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 348 m2 · 176.86 m2 Dom na sprzedaż Siedliska

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 901 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Siedliska 176.86m2

Siedliska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tarnów 43.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tarnów 43.00m2

ul. I. Mościckiego zab. wolnostojąca · działka: 385 m2 · 43.00 m2 Dom na sprzedaż Tarnów

brak oceny

629 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 628 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tarnów 43.00m2
I. Mościckiego
Tarnów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 192.00m2

ul. E. Orzeszkowej zab. wolnostojąca · działka: 752 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

208 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 086 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 192.00m2
E. Orzeszkowej
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tenczynek 454.63m2, dom na sprzedaż

Dom Tenczynek 454.63m2

działka: 5 800 m2 · 454.63 m2 Dom na sprzedaż Tenczynek

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 159 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tenczynek 454.63m2

Tenczynek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 284.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 284.00m2

Dębniki, ul. G. Słońskiego zab. wolnostojąca · działka: 741 m2 · 284.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 028 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 284.00m2
G. Słońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmEzXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Golkowice 196.80m2, dom na sprzedaż

Dom Golkowice 196.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 851 m2 · 196.80 m2 Dom na sprzedaż Golkowice

9.99

1 649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 379 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Golkowice 196.80m2

Golkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VhLzAxYjllYTU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 559 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Niepołomice 100.00m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2VlXzI5LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 209 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świątniki Górne 167.78m2, dom na sprzedaż

Dom Świątniki Górne 167.78m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 167.78 m2 Dom na sprzedaż Świątniki Górne

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 073 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świątniki Górne 167.78m2

Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Olszówka 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Olszówka 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 150 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Olszówka

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 452 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Olszówka 155.00m2

Olszówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 202.80m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 202.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 202.80 m2 Dom na sprzedaż Zelków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zelków 202.80m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lubień 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lubień 60.00m2

działka: 600 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Lubień

9.99

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Lubień 60.00m2

Lubień,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rabka-Zdrój 406.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rabka-Zdrój 406.00m2

działka: 5 500 m2 · 406.00 m2 Dom na sprzedaż Rabka-Zdrój

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 172 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rabka-Zdrój 406.00m2

Rabka-Zdrój,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 114.77m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 114.77m2

zab. bliźniacza · działka: 215 m2 · 114.77 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 114.77m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 114.77m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 114.77m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 114.77 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 114.77m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 105.16m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 105.16m2

zab. bliźniacza · działka: 171 m2 · 105.16 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 218 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 105.16m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy