zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż - Strona 1

Domy na sprzedaż

Sortuj:
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Nieciszów 119.20m2, dom na sprzedaż

Dom Nieciszów 119.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 182 m2 · 119.20 m2 Dom na sprzedaż Nieciszów

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 326 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

0 %
0 %
brak oceny
Dom Nieciszów 119.20m2

Nieciszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Namysłów 114.00m2, dom na sprzedaż

Dom Namysłów 114.00m2

ul. Braterska zab. bliźniacza · działka: 5 m2 · 114.00 m2 Dom na sprzedaż Namysłów

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 693 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Namysłów 114.00m2
Braterska
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Smogorzów 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Smogorzów 240.00m2

ul. Cicha zab. wolnostojąca · działka: 7 200 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Smogorzów

brak oceny

419 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 746 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Smogorzów 240.00m2
Cicha
Smogorzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ligota 172.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ligota 172.00m2

działka: 714 m2 · 172.00 m2 Dom na sprzedaż Ligota

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 523 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ligota 172.00m2

Ligota,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bukowie 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bukowie 270.00m2

działka: 4 905 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Bukowie

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 556 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bukowie 270.00m2

Bukowie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzybórz 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzybórz 156.00m2

działka: 23 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Międzybórz

brak oceny

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 526 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzybórz 156.00m2

Międzybórz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzybórz 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzybórz 178.00m2

działka: 1 831 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Międzybórz

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 365 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzybórz 178.00m2

Międzybórz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Namysłów 167.00m2, dom na sprzedaż

Dom Namysłów 167.00m2

ul. I. Krasickiego zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 167.00 m2 Dom na sprzedaż Namysłów

brak oceny

390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 335 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Namysłów 167.00m2
I. Krasickiego
Namysłów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Świerczów 309.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Świerczów 309.00m2

działka: 1 440 m2 · 309.00 m2 Dom na sprzedaż gm. Świerczów

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 589 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom gm. Świerczów 309.00m2

gm. Świerczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Karwiany 146.00m2, dom na sprzedaż

Dom Karwiany 146.00m2

zab. szeregowa · działka: 254 m2 · 146.00 m2 Dom na sprzedaż Karwiany

brak oceny

1 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 110 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Karwiany 146.00m2

Karwiany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzeg 98.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzeg 98.00m2

zab. bliźniacza · działka: 517 m2 · 98.00 m2 Dom na sprzedaż Brzeg

9.99

480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 898 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Brzeg 98.00m2

Brzeg,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mielec 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mielec 180.00m2

działka: 783 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Mielec

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 611 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mielec 180.00m2

Mielec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2JlLzAxYjViZTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wałbrzych 195.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wałbrzych 195.00m2

Konradów zab. wolnostojąca · działka: 500 m2 · 195.00 m2 Dom na sprzedaż Wałbrzych

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 897 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wałbrzych 195.00m2

Wałbrzych,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UzLzAxYjZlM2NkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wola Mielecka 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wola Mielecka 150.00m2

działka: 2 619 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Wola Mielecka

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wola Mielecka 150.00m2

Wola Mielecka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2FlLzAxYjhhZTUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy