zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Nowy dom Kraków 366.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 366.00m2

Bronowice, ul. Złoty Róg zab. wolnostojąca · działka: 1 422 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 366.00m2
Złoty Róg
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY2LzAxYjU2NjJmXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 126.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Bojanówka zab. bliźniacza · działka: 550 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

93 %
93 %
9.99
Dom Kraków 126.00m2
Bojanówka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2MwLzAxYjRjMDA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 498 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

1

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
1
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5MzcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 737 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Nowy dom Kraków 164.35m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Kraków 164.35m2

Zwierzyniec, ul. Podkamyk zab. wolnostojąca · działka: 562 m2 · 164.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

informacje
w biurze sprzedaży
do schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Kraków 164.35m2
Podkamyk
Kraków,
Dom Kraków 289.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 289.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Królowej Jadwigi działka: 845 m2 · 289.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 289.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjU1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 89.91m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 89.91m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 89.91 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 347 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 89.91m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 88.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

brak oceny

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 314.70m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 314.70m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Młodzieży zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 314.70 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 314.70m2
Młodzieży
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NWE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 66.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 66.84m2

Swoszowice, ul. J. Smoleńskiego zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 66.84 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 66.84m2
J. Smoleńskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 270.00m2

Podgórze/Stare Podgórze, ul. Powstańców Wielkopolskich zab. szeregowa · działka: 460 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 888 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 270.00m2
Powstańców Wielkopolskich
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 89.09m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 89.09m2

Bieżanów-Prokocim, ul. F. Zolla zab. bliźniacza · działka: 287 m2 · 89.09 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 663 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 89.09m2
F. Zolla
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY1LzAxYmE2NTE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 143.48m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 143.48m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 249 m2 · 143.48 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 594 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 143.48m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 153.78m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 297 m2 · 153.78 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 153.78m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 383 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 042 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.00m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Q1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 159.45m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 159.45m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 386 m2 · 159.45 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 599 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 159.45m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2Q0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 144.33m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 144.33m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 283 m2 · 144.33 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 809 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 144.33m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2QzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 146.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 146.34m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 330 m2 · 146.34 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 146.34m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 147.09m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 147.09m2

Dębniki/Skotniki, ul. Kozienicka zab. bliźniacza · działka: 457 m2 · 147.09 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 147.09m2
Kozienicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2M2QxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Nowa Huta, ul. Kocmyrzowska zab. bliźniacza · działka: 380 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2
Kocmyrzowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYzLzAxYmE2Mzg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.42m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.42m2

Dębniki, ul. K. Bunscha zab. bliźniacza · działka: 692 m2 · 123.42 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 537 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 457 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 123.42m2
K. Bunscha
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 103.00m2

Nowa Huta, ul. Wiązowa zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 103.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 103.00m2
Wiązowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MmYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Domy na sprzedaż Kraków
Kraków posiada bardzo dobrze rozwiniętą komunikację miejską oraz aglomeracyjną, dzięki czemu okolice Krakowa to najbardziej atrakcyjne lokalizacje do zamieszkania. Sprzedaż domów pod Krakowem cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Krakowianie mający dosyć miejskiego ruchu i gwaru wybierają bardziej spokojne i zielone okolice podmiejskie. Dojazd do miejscowości pod Krakowem często nie wydłuża się bardziej niż dotarcie do krańcowych krakowskich osiedli, a ceny są wyraźnie niższe. Deweloperzy proponują nowoczesne domy z rynku pierwotnego, jednak na rynku nieruchomości nie brakuje także ofert sprzedaży i wynajmu domów z rynku wtórnego. Zakup domu pod Krakowem to spokój oraz pewność poprawy jakości życia.

Deweloperzy