zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Krakowski, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Dom Ochojno 235.90m2, dom na sprzedaż

Dom Ochojno 235.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 381 m2 · 235.90 m2 Dom na sprzedaż Ochojno

brak oceny

2 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ochojno 235.90m2

Ochojno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

2 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vaW53ZXN0L2JpZ19waWNzLzI5ODcuanBn&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 225.00m2

Górna Wieś,
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 941 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Górna Wieś

9.99

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 757 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Nowy dom Górna Wieś 177.00m2

Górna Wieś,
Dom Zastów 187.80m2, dom na sprzedaż

Dom Zastów 187.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 855 m2 · 187.80 m2 Dom na sprzedaż Zastów

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 716 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zastów 187.80m2

Zastów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2

działka: 420 m2 · 126.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrowa Szlachecka

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 135 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dąbrowa Szlachecka 126.00m2

Dąbrowa Szlachecka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wołowice 155.73m2, dom na sprzedaż

Dom Wołowice 155.73m2

zab. wolnostojąca · działka: 713 m2 · 155.73 m2 Dom na sprzedaż Wołowice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 027 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wołowice 155.73m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

1 018 450 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 443 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 89.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 89.00m2

zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 89.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 89.00m2

Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 164.70m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 164.70m2

zab. bliźniacza · działka: 326 m2 · 164.70 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 768 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 164.70m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Boleń 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Boleń 270.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 732 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Boleń

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 741 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Boleń 270.00m2

Boleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pękowice 116.38m2, dom na sprzedaż

Dom Pękowice 116.38m2

zab. bliźniacza · działka: 372 m2 · 116.38 m2 Dom na sprzedaż Pękowice

brak oceny

959 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 240 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pękowice 116.38m2

Pękowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 153.30m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 153.30m2

zab. szeregowa · działka: 300 m2 · 153.30 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 153.30m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVhLzAxYmE1YTIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Węgrzce 371.00m2, dom na sprzedaż

Dom Węgrzce 371.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 000 m2 · 371.00 m2 Dom na sprzedaż Węgrzce

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 817 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Węgrzce 371.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

zab. wolnostojąca · działka: 774 m2 · 235.28 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 232.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 232.00m2

ul. Śląska zab. wolnostojąca · działka: 816 m2 · 232.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 232.00m2
Śląska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 300.00m2

ul. Jaśminowa zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 597 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mogilany 300.00m2
Jaśminowa
Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 121.10m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 121.10m2

ul. Komora zab. wolnostojąca · działka: 502 m2 · 121.10 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 496 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 121.10m2
Komora
Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Narodowa 128.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Narodowa 128.00m2

działka: 700 m2 · 128.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Narodowa

brak oceny

969 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 570 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Narodowa 128.00m2

Przeginia Narodowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU3LzAxYmE1NzAyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

ul. Konwaliowa zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2
Konwaliowa
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Igołomia 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Igołomia 180.00m2

działka: 500 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Igołomia

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Igołomia 180.00m2

Igołomia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pielgrzymowice 181.20m2, dom na sprzedaż

Dom Pielgrzymowice 181.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 181.20 m2 Dom na sprzedaż Pielgrzymowice

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pielgrzymowice 181.20m2

Pielgrzymowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 170.00m2

ul. Spacerowa działka: 1 000 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

2 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 170.00m2
Spacerowa
Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 120.00m2

ul. Kwiatów Polnych zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 120.00m2
Kwiatów Polnych
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
następna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy