zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Gryficki, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Dom Pobierowo 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 90.00m2

działka: 1 500 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 90.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OTE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogorzelica 307.90m2, dom na sprzedaż

Dom Pogorzelica 307.90m2

działka: 600 m2 · 307.90 m2 Dom na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogorzelica 307.90m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Płoty 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Płoty 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 328 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Płoty 200.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 290.00m2

działka: 4 000 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 203 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 290.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Płoty 200.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Płoty 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 569 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

509 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 545 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Nowy dom Płoty 200.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brojce 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brojce 340.00m2

działka: 5 008 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Brojce

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 324 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brojce 340.00m2

Brojce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Płoty 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Płoty 120.00m2

ul. J. Słowackiego zab. wolnostojąca · działka: 755 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

530 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Płoty 120.00m2
J. Słowackiego
Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 186.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 186.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 186.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 489 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 186.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogorzelica 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pogorzelica 100.00m2

działka: 626 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogorzelica 100.00m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mrzeżyno 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mrzeżyno 120.00m2

działka: 2 583 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mrzeżyno 120.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 90.00m2

działka: 1 941 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

449 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 999 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 90.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rewal 57.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rewal 57.00m2

ul. Piastowska działka: 1 047 m2 · 57.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 807 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rewal 57.00m2
Piastowska
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rewal 143.80m2, dom na sprzedaż

Dom Rewal 143.80m2

ul. Makowa działka: 696 m2 · 143.80 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 510 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rewal 143.80m2
Makowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2OGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 100.00m2

działka: 1 379 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

2 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

22 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 100.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 60.00m2

ul. Spacerowa działka: 420 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 317 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 60.00m2
Spacerowa
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Płoty 1 000.00m2, dom na sprzedaż

Dom Płoty 1 000.00m2

działka: 22 000 m2 · 1 000.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Płoty 1 000.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niechorze 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niechorze 190.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 230 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Niechorze

brak oceny

575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niechorze 190.00m2

Niechorze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rewal 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rewal 100.00m2

ul. Makowa działka: 814 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rewal 100.00m2
Makowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 105.00m2

działka: 3 700 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 895 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 105.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 250.00m2

ul. Łąkowa zab. wolnostojąca · działka: 448 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

1 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 160 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 250.00m2
Łąkowa
Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 590.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 590.00m2

działka: 4 780 m2 · 590.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 863 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 590.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 324.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 324.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 396 m2 · 324.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

1 175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 627 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 324.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niechorze 257.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niechorze 257.00m2

działka: 704 m2 · 257.00 m2 Dom na sprzedaż Niechorze

brak oceny

2 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 362 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niechorze 257.00m2

Niechorze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rewal 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rewal 290.00m2

działka: 874 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

2 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 828 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rewal 290.00m2

Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy