zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Gryficki, - Strona 3

Domy na sprzedaż > Zachodniopomorskie > Gryficki

Sortuj:
Dom Pobierowo 159.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 159.00m2

działka: 380 m2 · 159.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 321 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 159.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzęsacz 74.50m2, dom na sprzedaż

Dom Trzęsacz 74.50m2

działka: 240 m2 · 74.50 m2 Dom na sprzedaż Trzęsacz

brak oceny

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzęsacz 74.50m2

Trzęsacz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mrzeżyno 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mrzeżyno 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 325 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mrzeżyno 120.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 350.00m2

działka: 9 274 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 350.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 100.00m2

działka: 924 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

223 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 230 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 100.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 420.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 420.00m2

działka: 861 m2 · 420.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

2 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 420.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 100.00m2

ul. Kołobrzeska działka: 200 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 990 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 100.00m2
Kołobrzeska
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogorzelica 521.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pogorzelica 521.00m2

działka: 4 617 m2 · 521.00 m2 Dom na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

6 765 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 985 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogorzelica 521.00m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 170.00m2

działka: 499 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 524 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 170.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 71.07m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 71.07m2

działka: 119 m2 · 71.07 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

410 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 71.07m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mrzeżyno 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mrzeżyno 250.00m2

działka: 324 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Mrzeżyno

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 800 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mrzeżyno 250.00m2

Mrzeżyno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Płoty 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Płoty 220.00m2

działka: 6 200 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 723 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Płoty 220.00m2

Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogorzelica 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pogorzelica 250.00m2

działka: 1 000 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Pogorzelica

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogorzelica 250.00m2

Pogorzelica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfic, dom na sprzedaż

Dom Gryfic

zab. wolnostojąca · działka: 7 700 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfic

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 180.00m2

działka: 1 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 180.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY4LzAxYmE2ODE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 74.50m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 74.50m2

ul. Wczasowa działka: 240 m2 · 74.50 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 74.50m2
Wczasowa
Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 285.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 285.00m2

ul. Grzybowa zab. wolnostojąca · działka: 496 m2 · 285.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 285.00m2
Grzybowa
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 480.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 480.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 232 m2 · 480.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 873 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 480.00m2

Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2YxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 74.50m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 74.50m2

ul. Wczasowa zab. bliźniacza · działka: 240 m2 · 74.50 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 215 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 74.50m2
Wczasowa
Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2VmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pobierowo 94.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pobierowo 94.00m2

działka: 1 099 m2 · 94.00 m2 Dom na sprzedaż Pobierowo

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pobierowo 94.00m2

Pobierowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Płoty 212.00m2, dom na sprzedaż

Dom Płoty 212.00m2

ul. Łobeska zab. wolnostojąca · działka: 16 856 m2 · 212.00 m2 Dom na sprzedaż Płoty

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Płoty 212.00m2
Łobeska
Płoty,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2NjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebiatów 580.00m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebiatów 580.00m2

ul. Kamieniecka działka: 2 590 m2 · 580.00 m2 Dom na sprzedaż Trzebiatów

brak oceny

3 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebiatów 580.00m2
Kamieniecka
Trzebiatów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2NiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Nowy dom Rewal 71.00m2, dom na sprzedaż

Nowy dom Rewal 71.00m2

ul. Klifowa działka: 150 m2 · 71.00 m2 Dom na sprzedaż Rewal

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 606 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Nowy dom Rewal 71.00m2
Klifowa
Rewal,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2M3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gryfice 290.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gryfice 290.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 578 m2 · 290.00 m2 Dom na sprzedaż Gryfice

brak oceny

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gryfice 290.00m2

Gryfice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY3LzAxYmE2N2I2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy